1648
1605
😐اقا من نخوندم توت فرنگی اقامون ماجراش چی بود:/

هر چند وقت یبار میاد دوباره تاپیک میزنه

بنده خدا اینقدم بدشانسه همه یادشونه دروغاشو😂

خوشبختی در عمق ذات ماست. جایی که کسی به آن دسترسی ندارد و از چیزی تاثیر نمی‌پذیرد...🧿
عزیزم اون تاپیک در مورد رسم های عجیب بود اینم یکی از نظرات بودد

😐😐

یه صلوات برای تو راهیم میفرستی؟دکتر احتمال زایمان زودرس داده تورو خدا دعا کنید نی نیم سالم باشه.اگر میم مشکلات را برداریم زندگی شیرین میشود

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

هر چند وقت یبار میاد دوباره تاپیک میزنه بنده خدا اینقدم بدشانسه همه یادشونه دروغاشو😂

شت:/من کجام پس چه غلطی میکنم تو نی نی سایت که اینارو نمیبینم😑😂

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

فاخته😐😐😐😐😐

و 

اونکه با سرعت 100 تا خودشو پرت کرد بیرون از ماشین فقط کمرش خراش برداشت

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤
1522
شت:/من کجام پس چه غلطی میکنم تو نی نی سایت که اینارو نمیبینم😑😂

😂😂😂😂😂دیدمش تگت میکنم

خوشبختی در عمق ذات ماست. جایی که کسی به آن دسترسی ندارد و از چیزی تاثیر نمی‌پذیرد...🧿

فاخته 

یه تاپیک هم بود طرف می گفت دانشجوی پزشکیه نامزدش با دوستاش رفته شمال یه هفته به این زنگ نزده بعد از یه هفته مثل تو فیلما دختره به دوستاش زنگ می زده اونا جواب نمیدادن و می پیچوندن بعد فهمیده پسره غرق شده

آخه اصلا پسره غرق شده خانواده اش به نامزدش خبر نمیدن یا کدوم نامزدی یه هفته بی دلیل به نامزدش پیام نمیده

اونم ک دختره 15 ساله عکس شورت میزاش میگف 2 قلو حاملم شوهرش پولدار و خوشگل بود

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤
8

تاپیک لیموناد با اینکه میگفت واقعیه ولی چقدر همه سر این تاپیک حرص خوردن تهشم که فهمیدیم هنوزم با اون شوهر احمقشه

یه صلوات برای تو راهیم میفرستی؟دکتر احتمال زایمان زودرس داده تورو خدا دعا کنید نی نیم سالم باشه.اگر میم مشکلات را برداریم زندگی شیرین میشود
تاپیک ریختن پوست ختنه تو گوشتهای کباب کوبیده تو جشن ختنه سورون و دادنش به مهمونا!!!!!

😮😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

اگر دستم رسد بر چرخ گردون..از او پرسم که این چین است و آن چون..یکی را میدهی صد ناز و نعمت..یکی را نان جو آلوده درخون..
تاپیک لیموناد با اینکه میگفت واقعیه ولی چقدر همه سر این تاپیک حرص خوردن تهشم که فهمیدیم هنوزم با اون ...

خب خودش که گفت اعتقادی به طلاق نداره ...خیلی ها اینجوری دارن زندگی میکنن😞

میشه لطف کنی برای حل مشکلم صلوات بفرستی☺
1432
خب خودش که گفت اعتقادی به طلاق نداره ...خیلی ها اینجوری دارن زندگی میکنن😞

میدونم من از لحاظ اینکه خیلی حرص خوردم گفتم هیچ تاپیکی اینقد حرص نخورده بودم قلمشم خوب بود انگار آدم داشت زندگیشو مستقیما میدید

بله خیلیا بدتراز اینم تحمل میکنند ولی برای من بدترینش از لحاظحرص خوردن بود

تاپیکای سمانه2000که شوهرش پولدار بود و کتکتش میزد چقدر راهکار و راهنمایی بهش دادم نگو همون ستاره 22 بود.هر جاهستی تو روحت😐😒

اگر دستم رسد بر چرخ گردون..از او پرسم که این چین است و آن چون..یکی را میدهی صد ناز و نعمت..یکی را نان جو آلوده درخون..
1639