1464
1482
عزیزم اون تاپیک در مورد رسم های عجیب بود اینم یکی از نظرات بودد

😐😐

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای تو راهیم میفرستی؟دکتر احتمال زایمان زودرس داده تورو خدا دعا کنید نی نیم سالم باشه.اگر میم مشکلات را برداریم زندگی شیرین میشود

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

هر چند وقت یبار میاد دوباره تاپیک میزنه بنده خدا اینقدم بدشانسه همه یادشونه دروغاشو😂

شت:/من کجام پس چه غلطی میکنم تو نی نی سایت که اینارو نمیبینم😑😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

فاخته😐😐😐😐😐

و 

اونکه با سرعت 100 تا خودشو پرت کرد بیرون از ماشین فقط کمرش خراش برداشت

گروه آبی. وزن اولیه 65، وزن فعلی 65، وزن هدف:58.  مامان یه گل دخترم واسم یه صلوات بفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد
1473

فاخته 

یه تاپیک هم بود طرف می گفت دانشجوی پزشکیه نامزدش با دوستاش رفته شمال یه هفته به این زنگ نزده بعد از یه هفته مثل تو فیلما دختره به دوستاش زنگ می زده اونا جواب نمیدادن و می پیچوندن بعد فهمیده پسره غرق شده

آخه اصلا پسره غرق شده خانواده اش به نامزدش خبر نمیدن یا کدوم نامزدی یه هفته بی دلیل به نامزدش پیام نمیده

اونم ک دختره 15 ساله عکس شورت میزاش میگف 2 قلو حاملم شوهرش پولدار و خوشگل بود

گروه آبی. وزن اولیه 65، وزن فعلی 65، وزن هدف:58.  مامان یه گل دخترم واسم یه صلوات بفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد
1485

تاپیک لیموناد با اینکه میگفت واقعیه ولی چقدر همه سر این تاپیک حرص خوردن تهشم که فهمیدیم هنوزم با اون شوهر احمقشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای تو راهیم میفرستی؟دکتر احتمال زایمان زودرس داده تورو خدا دعا کنید نی نیم سالم باشه.اگر میم مشکلات را برداریم زندگی شیرین میشود
تاپیک ریختن پوست ختنه تو گوشتهای کباب کوبیده تو جشن ختنه سورون و دادنش به مهمونا!!!!!

😮😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

بیشترین قدرت برای آسیب رساندن به ما در چنگ آن هایی است که دوستشان داریم(Those have most power to hurt us that we love francis Beaumont)
تاپیک لیموناد با اینکه میگفت واقعیه ولی چقدر همه سر این تاپیک حرص خوردن تهشم که فهمیدیم هنوزم با اون ...

خب خودش که گفت اعتقادی به طلاق نداره ...خیلی ها اینجوری دارن زندگی میکنن😞

میشه لطف کنی برای حل مشکلم صلوات بفرستی☺
1476
خب خودش که گفت اعتقادی به طلاق نداره ...خیلی ها اینجوری دارن زندگی میکنن😞

میدونم من از لحاظ اینکه خیلی حرص خوردم گفتم هیچ تاپیکی اینقد حرص نخورده بودم قلمشم خوب بود انگار آدم داشت زندگیشو مستقیما میدید

بله خیلیا بدتراز اینم تحمل میکنند ولی برای من بدترینش از لحاظحرص خوردن بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تاپیکای سمانه2000که شوهرش پولدار بود و کتکتش میزد چقدر راهکار و راهنمایی بهش دادم نگو همون ستاره 22 بود.هر جاهستی تو روحت😐😒

بیشترین قدرت برای آسیب رساندن به ما در چنگ آن هایی است که دوستشان داریم(Those have most power to hurt us that we love francis Beaumont)
1508