1676
1605

خیلیییییی زیادن 

اون دختره که انگار عقده دیده شدن داشت

شوهرم صدمیلیون بهم داده چیکارش کنم

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند.

تاپیک ریختن پوست ختنه تو گوشتهای کباب کوبیده تو جشن ختنه سورون و دادنش به مهمونا!!!!!

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

خیلیییییی زیادن  اون دختره که انگار عقده دیده شدن داشت شوهرم صدمیلیون بهم داده چیکارش کنم

نچ میگفت ۵۰۰ میلیون داده طلاق نگیرم

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
1677

داستان اون پسر مریض که زنداشش میگفت نفهمیدم دروغ بود یا نه ولی وقتی نی نی یار گفت دروغه نمیدونستم خوشحال باشم یا ناراحت

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.

یه خانمی بود میگفت همسرش به همجنس تمایل داره بعدتهش دراومد دیدن اصلا شوهرنداره😐

یه تاپیک عجیبم بود و خانمه به یه دختربچه ۱۰ ساله شک داشت و بخاطرش به شوهرش مشکوک شده بود

میشه لطف کنی برای حل مشکلم صلوات بفرستی☺
تاپیک ریختن پوست ختنه تو گوشتهای کباب کوبیده تو جشن ختنه سورون و دادنش به مهمونا!!!!!

نهههه؟؟؟😲😲😲😨

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔
1665

😲😲😲😲😲😲😷چه ادم بیشعوری بوده الکیشم حال آدمو بد میکنه

یه صلوات برای تو راهیم میفرستی؟دکتر احتمال زایمان زودرس داده تورو خدا دعا کنید نی نیم سالم باشه.اگر میم مشکلات را برداریم زندگی شیرین میشود
دختره عکس فامیل مارو گذاشته میگه بیاین درباره قیافم نظر بدین😐😐😐😐

شت😑😁😂

نچ میگفت ۵۰۰ میلیون داده طلاق نگیرم

دیگه اون تاپیکشو نخوندم

یکی دیگم هست فک کنم

توت فرنگی آقامون

برادرشوهرشو سر بریده بودن هفته بعدش داشتن میرفتن عروسی

اونم یادمه

فعلا همین دوتا

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند.
دختره عکس فامیل مارو گذاشته میگه بیاین درباره قیافم نظر بدین😐😐😐😐

کی ..همین امروزیه رو میگی؟

فراموش کن کسی ک هرگز بدست نمیاد...           بدست بیار کسی ک هرگز نمیره از یاد...😉
دیگه اون تاپیکشو نخوندم یکی دیگم هست فک کنم توت فرنگی آقامون برادرشوهرشو سر بریده بودن هفته بعدش ...

😐اقا من نخوندم توت فرنگی اقامون ماجراش چی بود:/

1645