1920
1924
😐اقا من نخوندم توت فرنگی اقامون ماجراش چی بود:/

هر چند وقت یبار میاد دوباره تاپیک میزنه

بنده خدا اینقدم بدشانسه همه یادشونه دروغاشو😂

احساس می کردم اگر اوضاع همین طوری بماند دق می کنم... اوضاع همان طور ماند و دق نکردم!همه‌مان اینگونه ایم. لحظه های گَندی داریم که تا مرز سکته پیش میرویم! اما میگذرد. هیچ وقت حرف سربازی که بدون پاهایش از جنگ برگشت را فراموش نمیکنم: " من فوتبالیست خوبی بودم! اولش برای پاهایم هر شب گریه میکردم،تا فهمیدم خدا دوست داره من شطرنج باز خوبی باشم".

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

هر چند وقت یبار میاد دوباره تاپیک میزنه بنده خدا اینقدم بدشانسه همه یادشونه دروغاشو😂

شت:/من کجام پس چه غلطی میکنم تو نی نی سایت که اینارو نمیبینم😑😂

#سکوت من#خودش‌یه‌دنیا‌حرفه...خدایا اول سلامتی پسرمو بهش ببخش☝بعد اون چیزی که بهت قول دادمو ازم بگیر😔

فاخته😐😐😐😐😐

و 

اونکه با سرعت 100 تا خودشو پرت کرد بیرون از ماشین فقط کمرش خراش برداشت

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍
1922
شت:/من کجام پس چه غلطی میکنم تو نی نی سایت که اینارو نمیبینم😑😂

😂😂😂😂😂دیدمش تگت میکنم

احساس می کردم اگر اوضاع همین طوری بماند دق می کنم... اوضاع همان طور ماند و دق نکردم!همه‌مان اینگونه ایم. لحظه های گَندی داریم که تا مرز سکته پیش میرویم! اما میگذرد. هیچ وقت حرف سربازی که بدون پاهایش از جنگ برگشت را فراموش نمیکنم: " من فوتبالیست خوبی بودم! اولش برای پاهایم هر شب گریه میکردم،تا فهمیدم خدا دوست داره من شطرنج باز خوبی باشم".

فاخته 

یه تاپیک هم بود طرف می گفت دانشجوی پزشکیه نامزدش با دوستاش رفته شمال یه هفته به این زنگ نزده بعد از یه هفته مثل تو فیلما دختره به دوستاش زنگ می زده اونا جواب نمیدادن و می پیچوندن بعد فهمیده پسره غرق شده

آخه اصلا پسره غرق شده خانواده اش به نامزدش خبر نمیدن یا کدوم نامزدی یه هفته بی دلیل به نامزدش پیام نمیده

اونم ک دختره 15 ساله عکس شورت میزاش میگف 2 قلو حاملم شوهرش پولدار و خوشگل بود

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دخترم سالم وسلامت بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍
1911

تاپیک لیموناد با اینکه میگفت واقعیه ولی چقدر همه سر این تاپیک حرص خوردن تهشم که فهمیدیم هنوزم با اون شوهر احمقشه

دختر قشنگم دنیز خانم ۹۸/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۱۰ امد بغل مامانش قربونت برم دختر نازم
تاپیک ریختن پوست ختنه تو گوشتهای کباب کوبیده تو جشن ختنه سورون و دادنش به مهمونا!!!!!

😮😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کاربری قبلیم واسه سال 1300😌من از اجداد مونا تهرانی هستم.نی نی یار 0 هستم😀😝
تاپیک لیموناد با اینکه میگفت واقعیه ولی چقدر همه سر این تاپیک حرص خوردن تهشم که فهمیدیم هنوزم با اون ...

خب خودش که گفت اعتقادی به طلاق نداره ...خیلی ها اینجوری دارن زندگی میکنن😞

میشه لطف کنی برای حل مشکلم صلوات بفرستی☺
1826
خب خودش که گفت اعتقادی به طلاق نداره ...خیلی ها اینجوری دارن زندگی میکنن😞

میدونم من از لحاظ اینکه خیلی حرص خوردم گفتم هیچ تاپیکی اینقد حرص نخورده بودم قلمشم خوب بود انگار آدم داشت زندگیشو مستقیما میدید

بله خیلیا بدتراز اینم تحمل میکنند ولی برای من بدترینش از لحاظحرص خوردن بود

دختر قشنگم دنیز خانم ۹۸/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۱۰ امد بغل مامانش قربونت برم دختر نازم

تاپیکای سمانه2000که شوهرش پولدار بود و کتکتش میزد چقدر راهکار و راهنمایی بهش دادم نگو همون ستاره 22 بود.هر جاهستی تو روحت😐😒

کاربری قبلیم واسه سال 1300😌من از اجداد مونا تهرانی هستم.نی نی یار 0 هستم😀😝
1918