2726

ميخوام مثل مرغ  برياني بيرون بشه تو هوا پز 

در ضمن شكم پر سبزي اينا نميخوام فقط فلفل دلمه پياز ميخوام بزنم  

hair coloris ~ hair keratin 

منم میخوام هواپزدارم اصلا تاحالا استفاده نکردم چی میش توش پخت؟

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
منم میخوام هواپزدارم اصلا تاحالا استفاده نکردم چی میش توش پخت؟

والا خواهر من چند ساله دارم فقط دكور تو اشپزخانه ديگه گفتم امشب مرغ برياني درست كنم به جاي ادم المي پول ميده بيرون ميخره 

بيبين جوجه كباب عالي ميشه مثل مال رستوران ميشه خواهرم درست ميكنه داخل هوا پز 

داداشم تو خوابگاه داره كيك درست ميكنه مرغ اوووو پيتزا ماهي 😂 

hair coloris ~ hair keratin 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا خواهر من چند ساله دارم فقط دكور تو اشپزخانه ديگه گفتم امشب مرغ برياني درست كنم به جاي ادم المي ...

والامن که هیچ کدوموبلدنیستم انگاردکوریه🤣🤣

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2728