2737
2734
عنوان

بچم اسهال شده

179 بازدید | 22 پست

بچه دوسالم اسهال شده بجز موز و کته ماست و پودر اسهال یه راهکاری بدین ک زود زود خوب بشه ..اینم بگم مدام درحال دندون دراوردنه

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹

ببردکتر

بخاطردندوناشه

چندوقتشه

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
ببردکتر بخاطردندوناشه چندوقتشه

گفتم ک دوسالشه .ببرم دکتر ک حرفای خودمو ب خودم تحویل میگیره با این تفاوت ک پول هم میگیره براش ولی دراخر میدونم ک باید ببرمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رشته اشی رو یه ساعت با یه کاسه اب بزار بپزه

بعد یه پیاله کشک جوشیده بهش اصافه کن بزار یه ربع باهم بپزن غلیظ که شد سرد شد بده بخوره

البته اسهالش ویروسی باشه دارو میخواد اگه شیرخشکم میخوره شیرخشک مخصوص میخواد

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2731
اب زیاد بهش بده. بچه دو ساله که همه دندوناش باید دراومده باشه

اب که خوب نیست بدتر شدید میکنه اسهالو 

به ازای هر دفعش باید ۱۰۰ سی سی او ار اس بهش بدی

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

پودر سنجد با ماستم خوبه

پودر کیدی لاکتم خوبه 

2738

سیب زمینی کباب کن

ازدکترم شربت مترانیدازول بپرس بده بهش

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
رشته اشی رو یه ساعت با یه کاسه اب بزار بپزه بعد یه پیاله کشک جوشیده بهش اصافه کن بزار یه ربع باهم ب ...

چ دارویی میدن بنظرت؟کولرمون الان دوروزه ک یکسرروشنه بچم هم از دیروز اسهال شده میگم نکنه بخاطرکولره

چ دارویی میدن بنظرت؟کولرمون الان دوروزه ک یکسرروشنه بچم هم از دیروز اسهال شده میگم نکنه بخاطرکولره

نه پهلوهاشو با یه روسری نازک ببند ولی فک نکنم از کولر باشه

اب زیاد بهش بده. بچه دو ساله که همه دندوناش باید دراومده باشه

اخه بچم از یک سال و دوماه شروع کرد ب دندون دراوردن و هنوز نیش هاش کامل درنیومده

اخه بچم از یک سال و دوماه شروع کرد ب دندون دراوردن و هنوز نیش هاش کامل درنیومده

اب ندی بهش

اب که خوب نیست بدتر شدید میکنه اسهالو  به ازای هر دفعش باید ۱۰۰ سی سی او ار اس بهش بدی

دکتر گفته باید زیاد مایعات بخوره. همون پودر رو باید قاطی یه لیتر اب بکنه بدش بخوره. چون اسهال تمام اب بدن رو میگیره. باید زیاد مایعات بخوره

2706