2733
2734

کلی درد کشیدم بچم طبیعی سقط شه نشد میگن جنین و جفت رفتن ولی کیسه اب مونده بچه ها به نظرتون اینم میشه طبیعی بره کسی مثل من بوده

چرا سقط کردی گناهه خب اونم ادمه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم بومادران ومریم گلی ورازیانه وسیاهدانه وتخم شویدباهم بجوشون تلخه بانبات بخورروزی سه تالیوان،کاملارحم وتمیزمیکنه

من خودم سقط داشتم باهمین جوشونده بدون نیازبه هیچ قرصی کامل دفع کردم

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2728

نمیدونم چیکار کنیم رفتم سونوگرافی رفتم میگه جنین و جفت نیست رفتم صارم متخصص زنان میگه نه همش هشت ۸ تا زیر زبونی داده حالا شوهرم باید حلال اهمر بخره رفتم محب یاس میگه نه جنین و جفت نیست فقط ساک هست صبح بیا شوهرمم میگه دولتی به درد نمیخوره بریم خصوصی مردما این چند روز از درد  

2738
اخه کورتاژ نمیخوام این همه دردو تحمل کردم کورتاژ نشم

كورتاژ كه خوبه رحم پاكسازي ميشه بارداري بعدي هم راحتره عزيزم

براي به ارامش رسيدن دلم و خوب شدن زندگيم يك صلوات مهمون هم كنيد...اخه دوسش دارم😔😔😔❤️
من بدبدخت نمیخواستم که تا اخرین لحظه نگهش داشتم قلبش بیاد تا به خون ریزی افتادم بچم رشدش متوقف شد بچ ...

ای جاااانم الهی عیب نداره عزیزم انشالله بچه دار میشی اونم دوقلوووو

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
ای جاااانم الهی عیب نداره عزیزم انشالله بچه دار میشی اونم دوقلوووو

ایشالله من زیر بار نمیرفتم میگفتم قلبش میاد ولی خودش رفت دیگه قسمتم نبود بمونه واسم دعا کنید ساکمم طبیعی زودتر بره

هفته ۱۱ قرص دادن عفونت نکنم

عزیزم سخته، میدونم، من هم سقط کردم و بچه اولم بود. اما دکترم گفت کورتاژ و قرص نداد.

بعدهم گفت: بعد یکبار یا دوبار پریود میتونی اقدام کنی.

دکترم گفت: خیلی ها می‌گویند ۶ ماه صبر کن، ولی نیازی نیست، یک تا دوبا پریودی کافیه تا سیکل تخمک گذاری بیاد دستت و بعدش اقدام کن

2706