2726
عنوان

خاطره ی بارداری و زایمان دومم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 20358 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم من تبریزم...

پاقدم جفتشون مبارك باشه اخه اون خانوم يادمه گفته بود ديكه طبيعي زايمان نميكنه شما زايمان اولت سخت بود؟راضي هستي از طبيعي

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ولی خب میریختم تو خودم...احساس کردم دستشویی(شماره ۲)دارم....میگفتم‌بزارید برم دستشویی...مامانمو مادر ...

عاااالی بود..مبارکه خداحفظش کنه براتون..آخ چقدر منم زایمان و بچه کوچولو دوست دارم...شش ماهه زایمان کردم با اون همه سختی تو باردار شدن و بعد موندن بچه و زایمان نه چندان آسون و بخیه در حد المپیک ولی دلم باز میخواد😍😍😍اگه خاله هام بدونن سرم رو میبرن😲

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
2728
پاقدم جفتشون مبارك باشه اخه اون خانوم يادمه گفته بود ديكه طبيعي زايمان نميكنه شما زايمان اولت سخت بو ...

نه عزیزم تا چند وقت پیش زایمان اول گذاشته بودم برا امضام....الان دومی رو گذاشتم...زایمان اول من خیلی زاحت تر از دومی بود

نه عزیزم تا چند وقت پیش زایمان اول گذاشته بودم برا امضام....الان دومی رو گذاشتم...زایمان اول من خیلی ...

پس برم زایمان اولت هم پیدا کنم بخونم😁

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

زایمان اولت😁🤪🤪https://www.ninisite.com/discussion/topic/1652457/خاطره-ی-بارداری-و-زایمان-من

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
زایمان اولت😁🤪🤪 https://www.ninisite.com/discussion/topic/1652457/خاطره-ی-بارداری-و-زایمان-من

چقدر فضولم من🤣🤣🤣

2706