2703
2553
عنوان

خاطره ی بارداری و زایمان دومم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 20191 بازدید | 93 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اى جانم عزيزم 

خداحفظش كنه 

همش نگران بودن داخل دستشويى به دنيا اومده باشع😂😅

پسرت وقتى ابجى كوچولوشو ديد عكس العملش چى بود

و عكس العمل همسر

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
2456

سلام عزیزم خیلی قشنگ بود خدا طاها و طهورا رو براتون حفظ کنه   

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
اى جانم عزيزم  خداحفظش كنه  همش نگران بودن داخل دستشويى به دنيا اومده باشع😂😅 پسرت ...

خخخخ من فقط نگران همین نبودم....اخه میگفتن خیلی تازایمانت مونده...طاها که از قبل امادس کرده بودم واسه دیدن خواهرش...بی صبرانه منتظر دیدنش بود ....همسری هم که دیونه ی بچس....ولی بیشتر نگران من بود چون ۴۸ ساعت بود که لب به غذا نزده بودم....دنبال افطاری بود برام بیاره..

2714
@nora813   @هانیh     @6770   @donya68    

عزیزم بهت تبریک میگم ممنون ک باحوصله خاطره نوشتی قدم دخترت مبارک برامن خیلی دعاکن یکساله منتظرم

😍😘  پسرگلم قدمت مبارک توعشق من وبابایی😘
@nora813   @هانیh     @6770   @donya68    

😘😍😍😍😍😍😍ان شاالله  قسمت همه ما منتظر ااااا😍😍😍😍  خوش قدم باشه نی نی ت گلم😍😍

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩

عزیزم قدم نو رسیدت مبارک باشه انشالله زیر سایه پدر و مادر رشد کنه و عاقبت بخیر بشه🙏🏻❤️❤️🌹🌺

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706