1803
1804
عنوان

خاطره ی بارداری و زایمان دومم😊

| مشاهده متن کامل بحث + 5413 بازدید | 89 پست

سلام عزیزم خیلی قشنگ بود خدا طاها و طهورا رو براتون حفظ کنه   

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
اى جانم عزيزم  خداحفظش كنه  همش نگران بودن داخل دستشويى به دنيا اومده باشع😂😅 پسرت ...

خخخخ من فقط نگران همین نبودم....اخه میگفتن خیلی تازایمانت مونده...طاها که از قبل امادس کرده بودم واسه دیدن خواهرش...بی صبرانه منتظر دیدنش بود ....همسری هم که دیونه ی بچس....ولی بیشتر نگران من بود چون ۴۸ ساعت بود که لب به غذا نزده بودم....دنبال افطاری بود برام بیاره..

میخوای پوست صورت مثل گل باشه با قیمت خیلی ارزون

@nora813   @هانیh     @6770   @donya68    

عزیزم بهت تبریک میگم ممنون ک باحوصله خاطره نوشتی قدم دخترت مبارک برامن خیلی دعاکن یکساله منتظرم

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایااشکررررررت...😍😍😍قربون امام حسین برم بهترین عیدی رابهم داد.9فروردین تست وجواب آزمایش مثبت،15اردیبهشت  تشکیل قلب وشنیدن صدای قلب نی نی جونم الهی قربونت برم مامان ماشالاچقدرقلب قشنگت میزد،31اردیبهشت سونوNT بازم نی نی مودیدم وای دلم برات رفت عشق من خداراشکرجوابش خوب بود11تیر هم فهمیدم ک ی گل پسرقراره واردزندگیمون بشه الهی من فدات بشم پسرم (میوه  درونم فرزندم نه تومرادیده ای ونه من تورا،بی صبرانه مشتاق دیدارت هستم میدانم وقتی چشم باز کردی  میشناسی مرا...مادرت وپدرت راکه دنیامه)     انشالله زووودقسمت همه منتظران😍
1805

😘😍😍😍😍😍😍ان شاالله  قسمت همه ما منتظر ااااا😍😍😍😍  خوش قدم باشه نی نی ت گلم😍😍

حسبناالله و نعم الوکیل......خدا بزرگترین آرزویه منو  که مادر شدنه برآورده میکنه من مطمئنم به لطف و رحمتش....😍رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين

عزیزم قدم نو رسیدت مبارک باشه انشالله زیر سایه پدر و مادر رشد کنه و عاقبت بخیر بشه🙏🏻❤️❤️🌹🌺

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
1783

آخی عزیز دلم مبااااارک باشه،زیر سایه پدر مادر بزرگ بشه،خوش قدم باشه،پسر منم 30 اردیبهشت دنیا اومد وقت کنم منم خاطره زایمانمو مینویسم،واسه من که خیلی وحشتناک بود طوری که هنوز کابوس اون شب تو ذهنمه و پاک نمیشه،هرگز زایمان طبیعی رو به کسانی که مثل من آستانه دردشون پایینه توصیه نمیکنم

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!
آخی عزیز دلم مبااااارک باشه،زیر سایه پدر مادر بزرگ بشه،خوش قدم باشه،پسر منم 30 اردیبهشت دنیا اومد وق ...

ممنونم عزیزم نی نی شماهم همینطور....درسته عزیزم کسی که استانه ی دردش پایینه و روحیش مناسب این نوع زایمان نیس منم اصلا پیشنهاد نمیکنم....امیدوارم افسردگی بعد زایمان نیاد سراغت رفیق جان

ممنونم عزیزم نی نی شماهم همینطور....درسته عزیزم کسی که استانه ی دردش پایینه و روحیش مناسب این نوع زا ...

قربونت بشم چرا تا حدودی که افسردگی اومده سراغم هنوز به زندگی عادی برنگشتم خیلی گنگم 

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!
قربونت بشم چرا تا حدودی که افسردگی اومده سراغم هنوز به زندگی عادی برنگشتم خیلی گنگم 

برا من هفته ی اول سخت گذشت نقش همسر خیلی مهمه تو برطرف شدن افسردگی...

1794
ولی خب میریختم تو خودم...احساس کردم دستشویی(شماره ۲)دارم....میگفتم‌بزارید برم دستشویی...مامانمو مادر ...

سلام خواهر جان. خاطره بارداری و زایمانت خیلی شیرین بود مثل خاطره اولت جوری تعریف کردی انگار خودم دارم تجربش میکنم. قدم دختر گلت مبارک باشه و خدا بچه هات و براتون نگه داره و زندگی شادی در کنارشون داشته باشین. 

همیشه وقتی یکی از زایمان طبیعی خودش میگه هم ترس دارم هم دوست دارم تجربش کنم. ولی دردهایی که همه ازش میگن برام نا آشناست و میترسم نتونم تحمل کنم. 

انشالله که همه مامانها این طعم شیرین بچه دار شدن و زایمان و تجربه کنن و هر کی هر جوری که به صلاح خودش و نینی ش باشه زایمان کنه و به سلامتی این دوران شیرین و پشت سر بذارن.

سلام خواهر جان. خاطره بارداری و زایمانت خیلی شیرین بود مثل خاطره اولت جوری تعریف کردی انگار خودم دار ...

سلام عزیزم...ممنون که خوندی...بستگی ب استانه تحمل درد هرکس داره...وقتی از استانه تحمل دردت مطمعن نیستی سعی کن اصلا بهش فک نکنی...روحیه خیلی مهمه

سلام عزیزم...ممنون که خوندی...بستگی ب استانه تحمل درد هرکس داره...وقتی از استانه تحمل دردت مطمعن نیس ...

سلام‌گلم. درسته عزیزم انشالله هر چی به صلاحمون باشه و خیر باشه.

شرمنده دیر جواب دادم چند روزیه سرم شلوغه وقت نمیکنم بیام نی نی سایت.

سلام‌گلم. درسته عزیزم انشالله هر چی به صلاحمون باشه و خیر باشه. شرمنده دیر جواب دادم چند روزیه سرم ...

فداسرت عزیزم...خوبی؟حال و اوضاعت چطوره؟

فداسرت عزیزم...خوبی؟حال و اوضاعت چطوره؟

ممنون خوبیم عزیزم خداروشکر . دکتر رفته بودم هفته پیش واسم سونو و آزمایش دیابت نوشت رفتم. نینیم تو هفته ۲۹ یه کیلو و ۳۵۷ گرم بود خداروشکر همه چیش عالیه.

ولی وزن خودم تو دو ماه یه کیلو فقط اضافه شده. دکتر گفت خیلی وزنم پایینه. غذام کم شده چند وقتیه. زیاد نخوردم که اضافه وزن نداشته باشم که اونم دکتر گفت باید وزنت بالا بره.  

1651