2737
2734
عنوان

تب کودک کمکککککککک

165 بازدید | 36 پست

سلام

پسرم چند روز دیگه دو سالشه ،سه روزه مرتب تب میکنه ،فقط هیچ علایم دیگه نداره دکتر بردم سیفکسیم داد ،اما کمتر شده قطع نشده ،اگه تب کنه خیلی شدید 

خیلی میترسم بهش استامینفن و شیاف هم استفاده میکنم ،اما نگرانم چرا تب قطع نمیشه دو روزه دکتر بردم ،

متاسفانه تعطیلی و متخصص مطب نیستن

ویروس جدیده کسی اطلاعی داره کمکم کنخ

عزیزم ی سر ببرش پیش تل گیر...ضرری نداره

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ازمایش دادی؟؟؟ازمایشم بده 

تبی ک س روزیا۵روزبااستامنیفون کم بشه قطع بشه ودوباره برگرده عیچی 

ولی تبی ک هرچی داروهم میدی پایین نمیادازس روزبیشترمیشه حتمابایدببری ازمایش خون 

دکترتومطب نبست ببرش بیمارستان کودکان یاکلینک اطفال اوناهستن 

وخدایی که بشدت کافیست

وقت دندونش نیست؟

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2738

اصلا نگران نباش

چون هیچ علامتی جز تب نداره

تب ویروسیه

چه دکتر بیسوادی

۳تا ۵ روز طول میکشه

بعد خودش برطرف میشه

علایمشم

بیحالی و لیفراری و بی اشتهاییه

اگر تینایت تب ویروسیه نگران نباش عزیزم

برادرزاده من ی هفته چهل درجه بود تبش از ویروس صدتا دکتر ازامایش و همه چی اون اخراین ماه میشه دوساله ولی بی فایده تا دوره شو رد کن توی اب ورم چندقطره ابلیمو بریز عالیه

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙
شاید رودل کرده که فقط تب داره

اره فقط تب دکترش گفت گلوش عفونی شده اما هیچ علایمی ندارع،اول کااموکسی کلاوو داد اسهایل شد عوضش کرد لا سفکسیم ،چند باری اسهال کرد اگه رو دل بود دفع میشد با اسهال

نمیدونم توی شهرمون داره یا نه کرمانشاهم

ولی من احتمال تل میدم.کجاهای بدنش بیشتر داغ؟کف پاش دست بزن سرد یا داغ؟دور گردنش دست بزن ببین سرد یا داغ؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
ازمایش دادی؟؟؟ازمایشم بده  تبی ک س روزیا۵روزبااستامنیفون کم بشه قطع بشه ودوباره برگرده عیچی&nb ...

قطع میشه اما باز برمیگرده،اخه تعطیلی بیمارستانم والا میترسم چون ویدم چقدر بی رسیدگیه

2706