2733
2734
عنوان

ب نظرتون داداشم وسواس داره!؟؟

385 بازدید | 15 پست

سلام داداشم ۱۵سالشه. خیلیییی حساسه رو تمیزی خونه .روزی دوبار خونه رو جارو برقی میکشه 

بچهای ابجیم میان یا هربچه ای میخان چیزی بخورن پشت سرشون راه میره ک نریزن رو فرش 

برا خودمونم همین مدلیع 

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بله.. اضطراب هم داره؟ برید دکتر .. اضطراب و استرس و وسواس با هم هست. می‌تونه خیلی روی درس و روحیاتش تاثیر بگذاره. از همین سن کم درمان و مشاوره را شروع کنید می‌تونه در آینده شاد زندگی کنه. ولی این مشکل باهاش بمونه ممکنه توی آینده‌اش تاثیر بگذاره. مساله به تمیزی ختم نخواهد شد. وسواس در تصمیم گیری‌ ها می‌تونه حسابی اذیتش کنه.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
بله.. اضطراب هم داره؟ برید دکتر .. اضطراب و استرس و وسواس با هم هست. می‌تونه خیلی روی درس و روحیاتش ...

ن استرسی نیس 

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐
2706