2737
2734
عنوان

موی لخت

173 بازدید | 7 پست

سلام.موهاتونو چجوری لخت و صاف میکنید.من موهام حالت داره.تا دبیرستان موهام لخت شلاقی بود.بعدش که چند بار رنگ و مش کردم حالت دار شده.حتی ۳ سال پیش از ته زدم‌بازم همونه  

با سشوار و اتومو

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی دربارش پرس و جو کردم بعضیا گفتن خوبه بعضیا گفتن خوب نیست

اولش خوبه

بعدش داغونه

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
اینا مو خوره میاره گلم.یه چیزی میخوام همیشگی باشه

ماسکایخونگی تخم مرغ و اینا

فکر احیا و‌ کراتینه رو از سرت بیرون کن

حتی اتومو بکنی بعضی موقعا بهتره تااینا

2738