2726
عنوان

خانومای باردار گل میشه بیاین❤

137 بازدید | 28 پست

سلام مامانای عزیز   لطف میکنین بگین بعد چند وقت انتظار باردار شدین؟علائم تون چی بود؟اون ماه کار خاصی کردین؟؟؟؟

ان شاالله تو راهی تون سالم بیاد بغلتون...التماس دعا

💖صلوات میفرستی برام

سلام عزيزم. بعد دو ماه اقدام. از چند ماه قبلشم هم قرص pregnance care conception رو ميخوردم. ماهي ك باردار شدم علايمم كاملا مثل پريدي بود و براي همين هم بعد ٨ روز تاخير بي بي زدم.

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

10سال بعد،ن چون دیگ باردار نمیشدمو بخاطره همین دیگ جلوگیری نداشتیم.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2728
سلام عزيزم. بعد دو ماه اقدام. از چند ماه قبلشم هم قرص pregnance care conception رو ميخوردم. ماه ...

عزیزم بخاطر داروها اقدام نداشتین؟؟این داروها برای پیه؟

💖صلوات میفرستی برام
عزیزم بخاطر داروها اقدام نداشتین؟؟این داروها برای پیه؟

نه. داروها تقويتيه باسه قبل بارداري. رفتم دكتر گفتم ميخوام بچه دار شم، سونو كرد و آز داد و گفت مشكلي نداري، اين قرصا رم بخور براي اينكه هم بدنت هم تخمكات تقويت شه. منم از همون زمان خوردمشون ولي چون ي سري كار داشتم، اقدام نكردم تا كارام انجام شد و بعدش اقدام كردم😊

نه. داروها تقويتيه باسه قبل بارداري. رفتم دكتر گفتم ميخوام بچه دار شم، سونو كرد و آز داد و گفت مشكلي ...

خداروشکر عزیزم....من هفت ماهه اقدامم آزم مشکل نداشت ولی این ماه میرم سونو شوهرمم دارو میخوره دعام کن اجی

💖صلوات میفرستی برام
خداروشکر عزیزم....من هفت ماهه اقدامم آزم مشکل نداشت ولی این ماه میرم سونو شوهرمم دارو میخوره دعام کن ...

چشم عزيزم.نگران نباش حتما ميشه. انشالا خدا يك ني ني صحيح و سلامت ميده بهت❤️❤️🙏

عزیزم خدا برات نگهش داره

قربونت برم مرسی

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2706