2726

پسرم حساسيت به پروتئين گاوي داره اما من هيچي نخوردم ٤ماهشه

صورتش و بيشتر زير و روي پاكش جوش هاي ريز زده مدام داره گريه ميكنه ميخاره چشمش و صورتش

چشمش ورم كرده 

نميدونم چيكار كنم 

بردم بيمارستان مفيد دو تا شربت دادن كه تأثيري نداشته فعلا 

امروز هم نمردیم، اما زندگی کردیم؟اون هم معلوم نیست!
بذار روال درمانش تموم شه دیدی خوب نشد ببرش متخصص

اخه خيلي گريه ميكنه چشمش باز نميشه از بس ورم كرده مدام ميخواد بخارونه صورتش رو اما بدتر ميشه دست ميزنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه خيلي گريه ميكنه چشمش باز نميشه از بس ورم كرده مدام ميخواد بخارونه صورتش رو اما بدتر ميشه دست ميز ...

الهی شما چیزی نخوردین ک حساسیت زا باشه؟

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2728

بچه هایی که به پروتئین گاوی حساسیت میدن زمینه حساسیتشون زیاده . لباس پودر لباسشویی شامپو صابون ... جدید ماده غذایی جدیدی اگه خورده باشی فصل های مختلف همه رو بررسی کن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
الهی شما چیزی نخوردین ک حساسیت زا باشه؟

مدام دارم فكر ميكنم هيچي به ذهنم نميرسه اصلا چيز جديدي نخوردم كه بهش نساخته باشه 

اینکه خیلی ساده هس بچه دخترعموی من این مشکل و داشت از شیر گرفت بهش شیرخشک داد

اخه اصلا نميدونم به چه حساسيت نشون داده 

چون من هيچي نخوردم 

با آب خنک بشور صورتش رو...شربت ضد حساسیت بدید بهش و اینکه فکر کنید چیز جدید چی خوردید قطعش کنید...

شربت سيتريزين بهش دادن خوبه؟

مدام دارم فكر ميكنم هيچي به ذهنم نميرسه اصلا چيز جديدي نخوردم كه بهش نساخته باشه 

تو خوردن غذا خیلی دقت کن من خودم شیربرنج خوردم شبش بچم خیلی بی تابی کرد نفهمیدم از چیه تا دوبار دیگ باز پیش اومد همسرم گفت تنها چیز مشترکی ک خوردی این چندوقت شیربرنج بوده در صورتی ک حساسیت زام نیست ممکنه نسازه امروزجایی هم نیست ببریش اخه نمیتونی ببریش بیمارستان کودک؟

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2706