2737
2734

دیشب ب پهلو چپ خاب بودم دست راستمم همین طوری راحت گذاشته بودم،یهو دست راستم ناخوداگاه بدون اینک کاری کنم بلند شد روصورتم ک بیدارشدم ب خاهرم ک کنارم دراز کشیده بوذ نگاه کردم دیدم با تعجب نگاه میکنه باز دوباره خابیدم دوباره همین طوری شد،باز فک کردم خاهرمه دیدم نه بابا اینک خابه طفلی،خیلی ترسیدم،نمیدونم چرا این طوری شد،اینم بگم دیشب با استرس خابیدم ی تاپیک درمورد موجودات ...زده بودن قبلش اونو خوندم😕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

منم بعضی وقتا اینطوری میشم عادیه دستت زیرت مونده اذیت شدی اینطور شده

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟
2738

اره منم یهو دستم پام تو خواب میپره 

یهو تو خواب لگد میزنم

فک کنم بحاطر اعصابه

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

منم چن بار اینجوری. شدم تو حاملگی چاقو میوه خوری میخواستم بردارم از رو سینک یهو ب طرف شکمم پرتاب شد شانس اوردم از کنار پهلو ام گذشت تا دو ساعت تو شک بودم چرا اینطوری شد من فقط دستمو دراز کردم چاقو رو بگیرم اخه چجوری پرت کردم سمت شکمم

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂

بازوت یا کف دستت . اگه بازوت بوده جاذبه زمین بوده اگه کف دستت متاسفانه جنی شدی 😓😜😨

دل نیست کبوتر که چو برخاست نشیند .... از گوشه بامی که پریدیم  پریدیم .....💖💖💖💖
2706