2737
2734

سلام دوستان،عيدتون مبارك

پسر من ٧ ماهشه توي ماه رمضون برنامه خوابش بهم ريخت بخاطر افطاري و اينا ،الانم عادت كرده ٣ ميخوابه شبا و من اذيت ميشم واقعا،راه حلي داريد من خوابشو تنظيم كنم ؟؟؟كمكم كنيد لطفا🙏🏻

صبح زود بیدارش کن طول روزم کلی بازیش بده شبم 9 بخوابونش

خب همش گريه ميكنه زود بيدارش ميكنم

از اونورم ميخوابونم باز نيم ساعت بعد پاميشه سرحال ولي ٣ ميخوابه ديگه بلند نميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه پشنهاد عالی

برو بیر‌ون شهر همین ر‌زای تعطیل صبح تا عصر

بعد بچه ت شب چنان بخوابه که با‌ورت نمیشه

من خوابشو اینجوری تنظیم کزدم

قبلا هم که بهم ریخت زفتیم سفر اینقد تو طول روز خسته میشد شب غش میکرد و خوابش تنظیم شد

2731
پسرمنم هفت ماهشه ساعت خدود چار میخوابه الان خوابیده تازه زود خوابید هرچقدرم بیدار نگه میدارم فایده نداره مثلا یک و نیم میخوابه دونیم پامیشه تا سه و نیم چار نشه نمیخوابه.

قبل رمضون یک و نیم بود کم کم زیاد شد.هرچی تاریکم میکنم درازم میکشم فایده نداره پامیشه راه میوفته

البته خیلی خواب سبکه همیشه مشکلمه مخصوصا مهمونیییی

تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد
خب همش گريه ميكنه زود بيدارش ميكنم از اونورم ميخوابونم باز نيم ساعت بعد پاميشه سرحال ولي ٣ ميخوابه ...

ای جانم ، باز خدارو شکر کن میخوابه 3 تا صب من بیچاره چی بچم کل شبو 5 دقهیه بار بیدار میشه

خب همش گريه ميكنه زود بيدارش ميكنم از اونورم ميخوابونم باز نيم ساعت بعد پاميشه سرحال ولي ٣ ميخوابه ...

کلا سبک پسر منه وقتی خوابش میاد گریههه نمیشه زیاد نگهشداریم کوچیکن اخه

2738
پسرمنم هفت ماهشه ساعت خدود چار میخوابه الان خوابیده تازه زود خوابید هرچقدرم بیدار نگه میدارم فایده ن ...

اينم تا قبل ماه رمضون نهايت ١ ميخوابيد الان قشنگ ٣ ميخوابه،امروز بيدارش كردم صبح انقدر گريه كرد به غلط كردن افتادم باز خوابوندمش

يعني نخوابونمش بيرون؟

چرا خوبش برد بخوابونش

اما واسش خواب راحت و درست درمونی نمیشه چون تو جاش نیست و اینقد کنجکاوی میکنه از محیط بیرون که سعی میکنه نخوابه

عالیه عالی بهترین روش همینه

واسه صبحانه برید بیرون‌ ناهارم جوجه یا جیگر درست کنید هم خوش بگذرونید هم خواب بچه ت تنظیم میشه 

کلا سبک پسر منه وقتی خوابش میاد گریههه نمیشه زیاد نگهشداریم کوچیکن اخه

آره ديگه فقط گريه ميكنه

اونروز همسايمون ميگفت تو تنش مورچه رفته بود به شوخي

صداشو همه ميشنون😂

اينم تا قبل ماه رمضون نهايت ١ ميخوابيد الان قشنگ ٣ ميخوابه،امروز بيدارش كردم صبح انقدر گريه كرد به غ ...

ار بابا بیکارم هم شب نگهش دارم هم غر روزش .چون همش چشم میماله گریه کیکنه.نوزادیشم پدرمو دراورد تا چار بیدار بود خوب ک شد اوردم یک باز الان اینجور شده

پسرت حتما شیطونو خواب سبکه مهمونی میخوابه تو جمع چی

پسر منم تو ماه رمضون خوابش به عم ریخت امشب همه لامپارو خاموش کردیم خودم و شوهرم خوابیدیم یعنی چشامونو بستیم بالاخره ساعت ۲ خوابید

یک نفر نان داشت اما بینوا دندان نداشت .....آن یکی بیچاره دندان داشت اما نان نداشت..... آنکه باور داشت روزی میرسد بیچاره بود..... آنکه در اموال دنیا غرق بود ایمان نداشت... دشت باور داشت گرگی در میان گله بود . .. گله باور داشت اما من نمیدانم چرا باور سگ چوپان نداشت...... یک نفر پالان خر را در میان خانه پنهان کرده بود..... آن یکی با بار خر میرفت و خر پالان نداشت... یک نفر فردوس را ارزان به مردم میفروخت.... نقشه ها کو داشت در پندار خود شیطان نداشت.. ....هر کجا دست نیازی بود بر سویی دراز..... رعیت بیچاره بخشش داشت اما خان نداشت.........
اينم تا قبل ماه رمضون نهايت ١ ميخوابيد الان قشنگ ٣ ميخوابه،امروز بيدارش كردم صبح انقدر گريه كرد به غ ...

منم بردمش بیرون شهر امروز صبح بیدارش کردم نمیدونی چه گریه هایی میکرد اما رفتیم تو ماشین و بیرون و دید و اهنگ گذاشتیم خوشش اومد 

بینشم گریه میکردا اما تو ماه رمضون ۴-۵ میخوابید الان از ۱۲ غش کرده 

قبلا ۱۲‌میخوابوندم به زور ۳ بیدار میشد سرحاال

الان خوااابه خوابه 

با اینکه هم عصرخوابید هم تو طول روز(عصر هم ۵ خوابید ۸:۳۰ بیدارش کردم 

2706