2410
2553
عنوان

آبله مرغان در بارداری

11799 بازدید | 39 پست

سلام بچه ها 

خواهش می کنم هرکسی اطلاعات صحیح داره من رو راهنمایی کنه

من هفته ۳۰ بارداری هستم 

یک پسر ۸ ساله دارم که چند روزه می گه بدنم درد داره ، دلم درد می کنه ، سرم درد می کنه ، قفسه سینه اش رو نشون می ده می گه اینجا هم درد می کنه ، تب خفیف هم داره 

امروز روی تنش چند تا جوش ریز قرمز دیدم ، روی صورتش هم یکی ، دوتا ؛ بردم به دکتر نشون دادم گفت احتمال شروع آبله مرغان است که تا دوروز دیگه مشخص می شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چون دکتر گفت اگه تا دوروز دیگه مشخص شد که آبله مرغانه ممکنه خودت هم همین الان گرفته باشی حتما به بیمارستان مراجعه کن ؛ دکترت برات آزمایش های لازم رو تجویز می کنه 

متاسفانه تو اینترنت هم خووندم عوارض بسیار خطرناکی داره هم برای مادر هم جنین 

خیلی نگرانم

2456

تا آنجا که من اطلاع دارم بدون درنظر گرفتن اینکه شما قبلا گرفتید یا نه از روزی که اولین علائم آبله مرغان ظاهر میشه تا یکماه مادر باردار با فرد بیمار نباید هیچگونه تماسی داشته باشه

بچه های من که گرفتن اطرافم خانم باردار بود تماس گرفتم بلوک زایمان یک بیمارستان به من اینو گفتن

إلهي و ربي من لي غیرك

من دوماهه زایمان کردم تو سی وهفت هفته ابله گرفتم اول دخترم گرفت بعد من.تا بیست و دو روز از پسرت فاصله بگیر تماس پوستی و تنفسی نداشته باش وسایلشم جدا بزار چون اگه بگیری واقعا اذیت میشی .تجربه ی خیلی بدی بود واسه من شب تا صب تب میکردم وگریه میکردم از استرس و خارش اصلا ی وضع بدی بود

تا آنجا که من اطلاع دارم بدون درنظر گرفتن اینکه شما قبلا گرفتید یا نه از روزی که اولین علائم آبله مر ...

یعنی ممکنه من نگرفته باشم ؟ اخه امروز هم بغلش کردم هم بوسیدمش 

ولی از وقتی از دکتر برگشتم من همش تو اتاقم هستم و پسرم تو اتاق دیگر 

2714

برو برات دارو میدن که نگیری. ترجیحا از بچه فاصلا بگیر مثلا بابتش مواظبت کنه شما برو خونا مادر

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
من دوماهه زایمان کردم تو سی وهفت هفته ابله گرفتم اول دخترم گرفت بعد من.تا بیست و دو روز از پسرت فاصل ...

الان که زایمان کردی بچه سالمه خداروشکر ؟ من نگران این موضوع هستم از غروب منم همش تو استرسم 

از وقتی رفتم دکتر بدنم ناخودآگاه شروع به خارش کرده 

یعنی ممکنه من نگرفته باشم ؟ اخه امروز هم بغلش کردم هم بوسیدمش  ولی از وقتی از دکتر برگشتم من ه ...

حتما با دکترتون مشورت کنید

این بیماری یه جوریه بعضیا سریع از ناقل میگیرن بعضیا هم با چندبار ارتباط نمیگیرن

إلهي و ربي من لي غیرك
برو برات دارو میدن که نگیری. ترجیحا از بچه فاصلا بگیر مثلا بابتش مواظبت کنه شما برو خونا مادر

یعنی الان برم دکتر دارویی داره که من پیشگیری شم ؟ اصلا متوجه می شن که من گرفتم یا نه ؟ 

2706