2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین عزیزم من پلوپزم خارجی هست روش خودم رو میگم تست کن ببین جواب میگیری یا نه 

اول بگو برنجت ایرانی هست؟

اگر اره اگه یک و نیم پیمانه مثلا برنج داری به همون اندازه اب بریز با نمک و روغن بزار تو پلوپز دکمه پلوپز رو بزن بعد چکش کن ابش که رفت خور بره کامل اگه دونه برنجت خیلی تند بود نصف لیوان اب اضافه کن این فقط برای بار اوله که میزان اب برای کته کردم دستت بیاد من با همون میزان اولیه همه چی اوکی هست و نمک ابتم بچش که کم نباشه زیر زبونت باید مزه نمکی بده یکم شور نه ها

اگه دیدی دونشمثل زمانی هست که برنج ابکش میکنی ولش کن اب هم اضاف نکن و بزار دم بیاد همین

باید کته کنی

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

ازین پلوپزا که تایمر داره و هر عددش یه رنگه؟

اگه ازیناست خیلی راحته اتفاقا،

برنج کته اگ بخوای برنج شسته شده رو بریز تو قابلمه و نمک و روغن یکم بزن و آبش به اندازه یه بند انگشت روی برنج باشه، تایمرش رو هم بزار آخر عدد دو که نارنجیه

بعدشم درش رو نصفه بزار اب برنجت که تموم شد دوربرنجتو بیار بالا درش رو کامل بزار تادم بکشه، من ماکارونی و قاطی پلو و کیک و ته چینم توش درست میکنم

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇
ببین عزیزم من پلوپزم خارجی هست روش خودم رو میگم تست کن ببین جواب میگیری یا نه  اول بگو برنجت ا ...

پلوپز خودم عزين ديجيتالياست  اونو ميدونم چجوري درست كنم

ولي هفته ديگه تولد دخترمه يه پلوپز ٢٥ نفره از مادرشوهرم گرفتم ميخام باهاش برنج بزارم

اونم پارس خزره

ممنون از توضيحاتت عزيزم

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
ازین پلوپزا که تایمر داره و هر عددش یه رنگه؟ اگه ازیناست خیلی راحته اتفاقا، برنج کته اگ بخوای برنج ...

نه پارس خزره

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
2738