2733
2734
عنوان

دردل

251 بازدید | 21 پست

من چکار کنم اروم بشم از خانواده شوهر کلافم خستم حوصله هیچ کدومشونو ندارم 

خانما ببینین حق با من هست یا نه من خیلی به کاسه بشقاب خونه اهمیت میدم شوهرم گاهی بهم پول داده یه لباس بخرم نخریدم دادم به کاسه بشقاب فک کردم لازمه واسه خونم حالا خونه مادر شوهرم که ۴۰ سال زندگیه و مستاجر نیست خواستگار واسه دخترشون اومده اومدن میوه خوری شیرینی خوری سینی استکان همه لوازم پذیرایی رو ازم گرفتن بردن باهاش کلاس بزارن حالا من ناراحتیم از اینه که خواهرشوهرم مجرد مانتو میخره ۳۰۰ کیف و کفش مارک میخره کمتر از ۶۰۰ نمیده شال و کلاه زمستون ترک خرید۲۵۰ از دیجی کالا اما لوازم خونه شیش تا استکان یکدست نداره من فک میکنم منو خر فرض میکنن میگن مهمونیامونو با وسایل این را میندازم از لباس و قر فرمونم نمیگذرین آیا حق دارم ناراحت باشم حالا جریانهای دیگیم هست که بیشتر دلخورم کرده شما چی میگین من الکی عصبی و ناراحتم یا حق دارم 😔😭😭

اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد

حق داری خواهرم😔😕

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چه اشكالي داره مامان بزرگ منم وقتي مهمونش

زياد ميشه يا وسيله كم مياره مياد از مامانم وسيله ميبره مامانم هيچ كه ناراحت نميشه خيلي وقتا ببينه وسيله ش كمه يا براش ميخره يا از وسايلمون موقتي ميده بهش يه بار يه سبد بزرگ وسيله بود چند روز بعدش برش گردوند تازه مامان ناراحت شد چرا ايشون زحمتشو كشيده ناراحت نباش ولي تو رو دادن زياده روي نكن بعدم خواهرشوهرت به احتمال زياد از جيب خودش خرج مي كنه كه به خودشم مربوطه ضمنا ي فكر اساسي بكن براي شوهرت اون وظيفشه هر ماه پول بده بهت 

مردم حواسم نيست 🖤
کاملا حق داری سری بعد گرفتن کاس ماسع ها رو روسرشون خورد کن بی فرهنگ و شعورها  شوهرت چیزی نمیگع ...

شوهرم میگه انقدر حرص مال دنیارو نخور  چهارتا بشقابه دیگه نمیخوام مامانم اینا ازم دلخور بشن واسه چهار تا بشقاب 

چرا مادرشوهرت باید از لوازم تو خبر داشته باشه اخه...   بعضی وقتا از بی سیاستیه خودمونه

خوب عزیزم وقتی مهمونی میدم میبینن دیگه نمیشه که  واسه اونا ملامین بزارم 

چه اشكالي داره مامان بزرگ منم وقتي مهمونش  زياد ميشه يا وسيله كم مياره مياد از مامانم وسي ...

عزیزم خواهر شوهرم بیکاره از پول باباش میخوره بعد اینکه شوهرم بهم پول میده خیلیم به اندازه که وسعش میرسه من ترجیح میدم سه تا پالتو مارک بخرم اما چهارمی رو لازم نمیدونم میرم وسایلی که خونم لازم داره میخرم با میل خودم 

راست میگه،چه اشکالی داره 

من مشکلی ندارم بهشون بدم من میگم چرا پول قر و فرشونو یکم کمتر نمیکنن چهارتا بشقاب واسه خونشون بخرن دستشونو جلوی من دراز نکنن ؟؟؟

2706