2726

یه وقتایی مثلا از دست خواهرشوهر یا  مادرشوهرم ناراحت میشم باشوهرم حرف میزنم یهویی ناراحت میشه بنظرتون از اینکه من پشت اونا حرف زدم ناراحت شده ،یا از اینکه اونا منو ناراحت کردن ناراحت شده؟

😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهر منم. میره تو فکر معمولا اینجور وقت ها 

فکر کنم ناراحت میشه از این اختلاف 

چون هیچ آدمی دلش نمی خواد خانوده و همسرش باهم ب مشکل بخورن

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 
از اینکه با هم نمیسازین ناراحت میشه

منم موافقم

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
شوهر منم. میره تو فکر معمولا اینجور وقت ها  فکر کنم ناراحت میشه از این اختلاف  چون هیچ آ ...

اره شوهرمم کلا حرف رو میپیچونه و یجورایی ناراحت میشه گوش نمیده ،اما رفتارش با من عوض نمیشه وخوبه

😘
اره شوهرمم کلا حرف رو میپیچونه و یجورایی ناراحت میشه گوش نمیده ،اما رفتارش با من عوض نمیشه وخوبه

بمرور زمان عوض میشه.

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
بدیش رو نمیگم مثلا گاهی که دلم واقعا میگیره با خنده و شوخی میگم بهش نه اینکه گلایه بکنم

به خدا اشتباه میکنی ولی حالا مرد با مرد فرق داره تاجایی که میتونی محترمانه خودت جوابشونو بده وگرنه به شوهرت بگی یه روز خسته میشه شاید به خودت چیزی نگه یه روت نیاره ولی زده میشه ازت

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  
2706