2737
2734

من بعد از ده سال با كمك دارو باردار شدم و بعد از سه تا سقط اگر خدا بخواد انشالله تا چند هفته ديگه زايمان ميكنم. توي اين مدت توي خونه استراحت مطلق بودم ولي تا الان يكبار نشد كه خانواده ام يادم كنن يا بخوان كمك حالم باشن خودتون ميدونيد تو اين شرايط ادم به شار  ژ روحي بيشتر احتياج داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بارداري اول به نوعي حساب ميشه. امروز بعد از چند ماه با كلي ذوق با شوهرم براي تبريك عيد رفتيم خانه بابام

ولي اونها اصلا انگار نه انگار 

وقتي از در رفتيم توي خونه اشون بابام خودش رو توي اتاق سرگرم كرده بود و مامانم هم الكي يه دستمال گرفته بود دستش و توي آشپز خانه ايستاده بود و بعد از چند دقيقه اومدن بيرون خيلي جلو شوهرم كم اوردم

2738

سورهی اذا جاء  نصر الله رو زیاد بخون برای گشایش امور زندگیه تو تمام کارهات گشایش ایجاد میشه ب قول معروف شانس بهت رو میکن . اصلا ختمش اینطوریه تا ۴۰ روز . روزی ۴۱ مرتبه بخون . واقعا همه چی از غیب مدیریت میشه .

منو مامانم ک همینطوری بعضی وقتا یکی دو ماه پشت سرهم روزی ۴۱ مرتبه میخونیم .

عزیزم...

اگر همسرت به روت نمیاره، به این فکر کن که خدا با یک همسر خوب، برات جبران کرده...

درسته هرکسی باشه ناراحت میشه ولی به خاطر جگرگوشه ت بی خیال شو، بزار به سلامتی به دنیا بیاد، این حرفا همیشه هست اما این هفته ها شاید دیگه تکرار نشن

همه باردار ميشن خانواده هاشون كلي تحويلشون ميگيرن ولي خانواده من يكبار نگفتن تو چيزي احتياج نداري 

مثلا براي ظهر زنگ زدن به تك تك خواهر برادرهايم كه توي جمع نبودن و براي نهار دعوتشون كردن ولي ما كه اونجا بوديم بهم چيزي نگفتن حتي شروع كردم با اين حالم به مامانم كمك دادن و سالاد درست كردن ولي وقتي كه قبل از نهار ازشون خداحافظي كردم خيلي با روي خوش ازم خداحافظي كردن و حتي يه تعارف نم نكردن

خيلي تنها و غريب افتادم دختر عمه ام با من هم سن هست و دوتا بچه داره و خونه اش هم نزديك برادرش و عموش 

بابام هر ماه يكبار بهش سر ميزنه ولي به من كه تو خونه تنهام و استراحت مطلق سر نمي زنه

2706