2726

ترو قران دعا كنين پسرم خوب شه ،شير نميخوره ،اگر بخواد بخوره تو خواب اونم الان بد ميخوره ترو قرااان دعا كنين،شير خشكيه و چهارماهشه و رفلاكس داره

انقد خودت اذيت نكن اينجوري ك تو نوشتي خيلي مضطربي ب شيرت منتقل ميشه اينهمه اضطراب 

ارامش داشته باش

اينهمه بچه شيرخشكي هست حتي ي روزم نميخورن خداروشكر ك چند ماه تونسته بخوره الانم ك شبا ميخوره

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

نگران نباش خوب میشه پسر منم رفلاکس داشت و 4 ماهگی اوج شیر نخوردنه این دوره میگذره و دوباره میخوره ...اونقدر بخوره ک دیگه خسته میشی از شیر دادن .انشالله زودی خوب میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواهرزاده م هم الان حدود ده ماهشه، از چهارماهگی همینطوری بود، خواهرم کلییییی غصه خورد و حرص و جوش و... هرچی نصیحتش میکردیم به خرجش نمیرفت، دیگه بچه کلا شیر نخورد و الان که پنج ماهه شیرخشک میخوره تازه خواهرم میگه چقدر حرص الکی خوردم واقعا روحیه و آرامش خیلی مهمتر از همه چیزه! این هممممه بچه شیرمادر نمیخورن چی شده؟! درسته که یک نعمته و اگر بخورن خیلی عالیه ولی نه به قیمت اون همه فشار عصبی! باور کن من دو سال کامل شیر بسیار چرب و خوبی از مادرم خوردم ولی الان زیر سی سالگی، کلی درد زانو و مچ و کمبود ویتامین و... دارم!

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

امان از بچه های این زمونه

والا دختر منم چهارماهشه و از دوماهگی تو بیداری شیر نمیخوره

اما من کم نمیارم شیرمو میدوشم با قاشق بهش میدم واسه اینکه شیرم خشک نشه

دختر منم رفلاکسیه و میدونم چه سختی ای داری تحمل میکنی

بعضی روزا میبریم تو ماشین تا بلکه م بعد از دو سه ساعت چند قلوپ بخوره

از خدا میخوام زودتر حالشون خوب شه و اعتصابشونو تموم کنن

خدایا حال همه رو خوب کن....

اگه میخوای وزن کم نکنه شبا حتما هر سه ساعت یبار پاشو شیرش بده بعد تا یک ساعت هم به حالت نیمه نشسته بخوابونش تا شیر تو حلقش نیاد مثل الان من که دخترم شیر خورده و نشستم کنارش تا نکنه ترش کنه که اگه ترش کرد زیر سرشو بلند تر کنم

دوستان راست میگن این اوضاع زود میگذره من هنوزم باورم نمیشه که چهل روزه دخترم تو بیداری شیر نمیخوره روزای اول خیلی حرص و جوش میخوردم میومدم اینجا تاپیک میزدم تا بلکه م یکی پیدا شه بگه بچه ی منم این شکلی بوده و زود خوب شده غما تقریبا همه گفتن تا ده دوازده ماهگی این اعتصاب ادامه داره منم الان دیگه کمتر غصه میخورم تنها کاری که ازم بر میاد اینه که رژیم غذایی خودم و شرایط انتی رفلاکسی دختر رو رعایت کنم همین و بس

‌دکتر بهروز مقدادی رو شاید بشناسی استاد درمان رفلاکس نوزادانه

ایشون تهرانن اما من شهرستان من نتونستم دخترمو پیشش ببرم اما تو کانالش عضو شدم

خیییلی مطالب عالی و کاربردی رو میزاره

ادرسش اینه drbehrouzmeghdadi2@

حتما تو تـلگرام عضو شو تا روحیه ت بهتر شه هر چی اطلاعاتت بالاتر بره اروم تر میشی

طبق تجربه ایشون تقربا همه رفلاکسی ها از اواخر ماه سوم اعتصاب میکنن اینو میگم که بدونی بچه های ما اولی و آخریش نیستن

خدایا حال همه رو خوب کن....
نگران نباش خوب میشه پسر منم رفلاکس داشت و 4 ماهگی اوج شیر نخوردنه این دوره میگذره و دوباره میخوره .. ...

فدات شم خدا از زبون تو بشنوه،تروخدا بگو بچتون چجوري بود ؟؟؟

اگه میخوای وزن کم نکنه شبا حتما هر سه ساعت یبار پاشو شیرش بده بعد تا یک ساعت هم به حالت نیمه نشسته ب ...

اخه خيلي ها نوشتن شش ماهكي خوب شدن 😥مطميني تا يك سالگي؟؟؟تروخدا بگو بچتون هر چند ساعت ميخوره و چند تا؟؟؟؟

2706