2737
2734
عنوان

باد گوش

804 بازدید | 10 پست

سلام دوستان دیروز تو ماشین رفتیم مسافرت شیشه ماشین پایین بود حالا گوشم کپ شده اعصابم خورد شده البته سرما هم خوردم نمیدونم کپ شدن  گوشم از باد یا سرماخوردگی تو رو خدا اگه کسی راه حلی میدونه بگه ممنون میشم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه کسی بتونه گوشتو بکشه هم خوب یعنی دهنشو بزاره روگوشتو مک بزنه 

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …
2738
واسه پرده گوشم ضرر نداره ؟؟

فک نکنم یادمه وقتی ازحموم میومدم مامانم برام اینکارومیکرد اب تو گوشم نباشه گوشمم که میگرفت همین کارومیکرد

💋                                                  ❤لبخند تو خلاصه خوبی هاست ،وقتی میخندی زندگی از آن من است💗.                                                💟‏برماگذشت نیک‌ وبد..اماتوروزگارفکری به حال خویش کن این روزگارنیست....💖.                                              💗لذت میبرم از زیستن حتی به غلط پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو، وجود داشتم؛ به غلط; اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟❤                                                                     💘دست خالی‌ که نمی‌شود به پیشواز خاطره رفت !  من هم وقتی‌ چمدانم پر از گریه شد  راه می‌‌افتم …