2726
عنوان

مادر بزرگ عجیب!

224 بازدید | 15 پست

راجع به مادر بزرگ شوهرم حرف میزنم. ایشون 80 سالشون هست مشکل جسمی خاصی ندارن، ولی خب توانایی راه رفتن سریع و ... رو ندارن مثل اکثر مسن ها! 

بعد به شوهر من می گه من رو ببر تفریح مثلا توی طبیعت که سنگ هست جوی اب هست، نمی تونه راه بره باعث ازار بقیه هم میشه!

من مامانبزرگم نشسته تو خونه دیگران میان دیدنش و باهاش حرف میزنن، نهایتش یه دور با ماشین میزنه! 

برام عجیبه که ایشون درک نمی کنه چند سالشه! 

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عادت داره به گشت و‌گذار چه اشکالی داره دلمرده نیست گردش دوست داره  بشینه تو خونه که خیلی بدتره.

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2728
عادت داره به گشت و‌گذار چه اشکالی داره دلمرده نیست گردش دوست داره  بشینه تو خونه که خیلی بدتره.

حالا افتاد زمین استخوناش شکست! چی?!

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
چون به شوهرت میگه ببره  لجت گرفته 😁

نه کارش ندارم، از بس خرده فرمایش داره بچه هاش نزدیکش نمیان چون بخوان بهش برسن از زندگی خودشون وا می مونن

حالا افتاد زمین استخوناش شکست! چی?!

چیزی نمیشه اکر مراقب باشید 

اتفاقی هم افتاد  پیش اومده دیگه 

از ترس اسیب ندیدن که نمیشه گردش نبرید طفلی رو 

اونم‌تو‌این سن که به توجه خیلی نیاز داره

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

متلا می گه از صبح من رو ببرین بازار همونجا هم وایسید! خب بقیه بیکار نیستن ! بعد به این تموم نمیشه دوباره تا شب خرده فرمایش دارناااا، این رو بخر این رو بپز این کار رو بکن ، این جا برو....

2706