1507
1482

منم حقوقم ، واسه مدنی نظم کاتوزیان باید مسلط باشی و جزوه شهبازی خیییلی کمکت میکنه ، اینارو بخون و تست مدنی قربانی رو بزن...

البته باید ببینی خودت با کدوم منبع بهتر ارتباط میگیری عزیزم

تک منبع باش

منم حقوقم ، واسه مدنی نظم کاتوزیان باید مسلط باشی و جزوه شهبازی خیییلی کمکت میکنه ، اینارو بخون و تس ...

مرسی از جوابتون من مدنی بیات رو دارم تست قربانی بقیه کتابام برای قانون یاره مشکل اینجاست هرچی میخونم میرم ازمون های ازمایشی رومیدم موفق نمیشم همش درصدم پایینه😳😳

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

دانشجویی یا فارغ شدی؟ قانون یار نداشتم تا حالا خوبه قانون یار؟

من لیسانسمو گرفتم الان چتر دانش برای امادگی  ازمون وکالت شرکت کردم قانون یار خوبه ولی وقتم کمه من تو دوره کارشناسی چیزی نخوندم فقط قبول شدم.

1436
سلام من سوال حقوقی داشتم میخوام انحصار ورثه بگیرم چیکار کنم مرسی

سلام اول از همه باید از شورای حل اختلاف اخرین محل سکونت متوفی گواهی انحصار وراثت بگیرید مدارک لازم برای گواهی انحصار وراثت شناسنامه . گواهی فوت.استشهادیه محضری.رسید گواهی مالیاتی.کپی برابراصل شده شناسنامه همه وراث. وقتی مدارک کامل شد باید شواری حل اختلاف اخرین محل سکونت متوفی یه دادخواست تنظیم و مراجعه کنید امیدوار تونسته باشم کمکتون کنم

سلام اول از همه باید از شورای حل اختلاف اخرین محل سکونت متوفی گواهی انحصار وراثت بگیرید مدارک لازم ب ...

مرسی ممنونم

خانومی

خیلی به دردسر افتادیم

بابا بزرگم پارسال فوت کرد .اونم بنده خدا چیزی نداشت فقط یه خونه داره که اونم زمینش بنام بنیاد مستضعفان هستش و خود بنا برای بابا بزرگم بود .با پیگری های که انجام دادم با بنیاد به تفاهم رسیدم و از بنیاد زمین رو گرفتم و از طرف پدر بزرگم امضا زدم.چند ماه بعد پدر بزرگم فوت کرد .حالا یکم اوضاعمون پیچیده شده

واقعا ادم هر جا میره باید در مورد حقوق چیزی بلد باشه .رشته ی خوبی خوندید.

فقط ازمون وکالتش خیلی سخته

1485
1396