1147
1273
عنوان

متن دلتنگی

143 بازدید | 18 پست

به نظرتون به شوهرم پیام بدم دلم میخاد یک متن دلتنگی بهش بدم باز دو روز دیگ نگه یادی از من نکردی رفتی خونه بابات

😭😭 اخه قبلا ک دوست بودیم قهر میکردیم چن روز بعد میگف لااقل یک پیام به من میدادی

(👩🏻‍🦱میتونید رهاصدام کنید)***باووو خانوووومم بخدا. اسم پرفایلم اشتباه تایید شد🥺🥺🥺🥺

ولی الان تاپیک قبلی علت قهر نوشتم. روز بعد بهم زنگ زد دعوا سروصدا بیا وسایل تو جم کن برو 😕😕😕😕😕 دیگ نه زنگ ن پیامی

دلم خوش بود امروز عید بود زنگ میزنه

(👩🏻‍🦱میتونید رهاصدام کنید)***باووو خانوووومم بخدا. اسم پرفایلم اشتباه تایید شد🥺🥺🥺🥺

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279
وقتی چرا میخای پیام دلتنگی بدی که پر رو بشه

نمیدونم سردرگمم تاکی باشم خونه بابام دلم تنگ شده ولی اون کاری بدی کرد اک تاپیک قبلی بخونی میفهمی چکار کردی

نمیدونم سردرگمم تاکی باشم خونه بابام دلم تنگ شده ولی اون کاری بدی کرد اک تاپیک قبلی بخونی میفهمی چکا ...

هرطور شده پا رو دلت بزار... انا صبر کن و پیام نده تا اول اون پیام بده... حداقل پیام عاشقانه نده

عادتش نده که تو اول بری جلو

⛔ورود آقــایـون به تاپیک من ممـنــــوع⛔.........     حتی شما خاله زنک محترم😎
1307
هرطور شده پا رو دلت بزار... انا صبر کن و پیام نده تا اول اون پیام بده... حداقل پیام عاشقانه نده عاد ...

عاشقانه که نه فقط یک چیز در حد. بی معرفتی اینا باشه

همون بزن نمك در نمكدان شوری ندارد دل من طاقت دوری ندارد كلی میخنده میاد دنبالت هه

ای بابا خنده کجا بود یک چیز قاطی ک خدا میدونه

1226
خیلی سوزناك ها ولی شاید دلش به رحم بیاد و بیاد دنبالت 

حالا فردا بهش میدم ببینم چی جواب میده

اگ جواب نداد چیکار کنم🙁