2737
2734
عنوان

بیاید از سیاستهای خوبتون بگید

131 بازدید | 6 پست

سیاست اگر درست باشه خیلی خوبه اگر بلدین بیاین یاد بدین

من یه همکار دارم خیلی سیاست داره همه رو راضی نگه می داره البته نه اینکه از خودش بگذره فقط با زبون خوش کارشو راه میندازه دوست دارم منم یاد بگیرم

خدایا قدرتی بهم بده بتونم خاطرات و کنایه ها رو فراموش کنم و بی خیال باشم

موقع خريد كردن  مخصوصا از چند مغازه مختلف خريد مي كنم و فروشنده ها رو هم متوجهش مي كنم تا بدونن اگر جنس خوب بهم ندن از جاي ديگه خريد مي كنم

هميشه ميوه از سر بار بهم مي دن 

گوشت هميشه تازه ترينش رو بهم مي دن و...

مثلا اگر کسی از من نظر بخواد راستشو میگم اما خیلی از آدما وقتی نظر میپرسن فقط میخوان نظری رو بشنون که دوست دارن که باید در قبال این جور آدمها چیزی رو بگی که مورد نظرشون هست نظر شما چیه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موقع خريد كردن مخصوصا از چند مغازه مختلف خريد مي كنم و فروشنده ها رو هم متوجهش مي كنم تا بدونن اگر ج ...

خیلی خوبه تا حالا به این موضوع فکر نکرده بودم

2728
مثلا اگر کسی از من نظر بخواد راستشو میگم اما خیلی از آدما وقتی نظر میپرسن فقط میخوان نظری رو بشنون ک ...

من مثلا وقتی میبینم کسی چیزی خریده یا با ذوق از چیزی تعریف میکنه و فقط منتظر تایید شدنه منم بهش احترام میزارم و ازش تعریف میکنم چون با خودم میگم اون میخواد استفاده کنه و اون قراره خوشش بیاد نه من

نذر سوره اسرا دارم.۵تا مونده اگه کسی میتونه کمک کنه اگه خواستید بخونید لطفا بهم بگید...ممنون
موقع خريد كردن  مخصوصا از چند مغازه مختلف خريد مي كنم و فروشنده ها رو هم متوجهش مي كنم تا بدونن ...

خب چجوری چه رفتاری میکنی کهداین برخورد باتو میکنند؟

میشه برای حاجتم صلوات بفرستی؟
خب چجوری چه رفتاری میکنی کهداین برخورد باتو میکنند؟

گفتم كه دستم خريدي كه از مغازه هاي ديگه كردم مي گيرم ، راجع به كيفيت و قيمت جاهاي ديگه صحبت مي كنم و خيلي صريح اگه جنسي كه مي خوام نباشه مي گم اين به دردم نمي خوره  و البته شايد براي خانوم ها يكم سخت باشه اين طور بودن