2733
2739

همه با اشتیاق برا ناهار اومدن ما اصلا در جریان نبودیم حالا شوهرم نشسته داره غذا میخوره منمحرص اخه به ما نگفتن ناهار بیایید ،میخوام با شوهرم دعوا کنم اونا به هر نحوی نشده دعوت کنن این چرا عین گشنه نشسته به خوردن،وقتی دعوت نیستیم چرامیخوره غذا

اره اینجورمواقعه منم حرص میخورم انگار ازقحطی امده شوهرمنم همچین دولپی میخوره که بیاوببین

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیشه چیزی گفت در نظر بگیر خونه مادر خودمون باشه من سریع میرم می خورم 😛

ولی به نظرم باید به جا حرص خوردن بلند تو جمع بگید شما همه نهار دعوت بودید جز ما .؟؟؟

این خودش رفع مشکله

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

من خودم غذا نخوردم ،مادر شوهرم برام غذا نگه داشت اما چرا مارو دعوت نکردن بقیه رو دعوت کردن،حالا من مطمین نیستم که بقیه ام دعوتن اما خوب مادر شوهرم غذا مفصل گذاشته، نمیدون موندم تو کارشون ،بقیه ام چیزی نگفتن مام دعوتیم اما از کار شوهرم دلخورم نباید میشست میگفت ما غذا خوردیم

2738

خوب یعنی مادر شوهرم از کجا فهمیده وغذا اماده کرده اینا تا دعوت نکن غذا نمیزارن الکی من بیشتر از شوهرم دلخورم اگه نمیخورد مادرش میگفت چرا نمیخوری میگفت ما نمیدونستیم باید ناهار نمیخوردیم بقیه دعوتن ما نه ،بقیه تو خونشون ناهار نخوردن،من خودم نخوردم گفتم سیرم ،الا نمیخوام به خاطر ناهار با مادر شوهرم ناراحتی کنم هر عملی عکس العملی داره ،دعوت نکردن مام نباید سر سفره بشینیم

من خودم غذا نخوردم ،مادر شوهرم برام غذا نگه داشت اما چرا مارو دعوت نکردن بقیه رو دعوت کردن،حالا من م ...

حرف دلت رو حتی شده با طعنه بهشون بگو

نبر تو خونه و بحث زنوشوهری راه ننداز

همین الان که خونشون هستی با طعنه یا رو راستی حرفت بزن

بگو پس فقط ما اضافی بودیم‌ که دعوت نکردید.....

منم قبلا همیشه این برخوردا رو میاوردم خونم و سره شوهرم خالی میکردم.دیگه یاد گرفتم حرفم بهشون میزنم.رک و پوست کنده یا گاهی با طعنه.

اینجوری هم زندگی شیرینم خراب نمیشه هم اینکه اونا میفهمن خر نیستم

خیلی هم شرایط فرق کرده با این برخوردم

خیلی منو بالا میگیرن از وقتی زبون باز کردم

من یاد ندارم عیدا خونه ی پدر بزرگم که دایی و زناونو و خاله ها شوهراشون هستن مامانبزرگم کسی رو دعوت کرده باشه ، عیدا ناهار خونه ی اوناس همیشه بدون‌دعوت همه میان

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

دوستان دوست ندارم سر اینجور چیزا ناراحتی کنم حالا به هر نحوی دعوت نکردن شاید خونه ما دور تر گفتن معلوم نیست برنامشون چیه اینوریا خونشون تو یه محله ،شوهرم الان بهشگفتم چرا ناهار خوردی گفت مگه بقیه دعوت بودن ،اگه بقیه دعوت بودن ما نه نمیخوردم شاید همینجوری اومدن ،منم خوردم گفتم مطمینی گفت نمیدونم اما خوب مادر شوهرم همینطور از پیش غذا اماده نمیکنه 

2706