1265
1292

امروز خونه مامانم نهار دعوتیم الانم اینجاییم 

بعد بعد ناهار که سُفره رو جمع کردیم دخترم هی میدویید بعد یهو دخترعمم سر دخترم داد زد منم ناراحت شدم و قیافه گرفتم الان مامانم میگه زشته بلند شو زشته مهمونن ولی خب سر دخترم بد داد زد منم رو دخترم خیییلی حساسم 

به نظرتون کارم زشته ؟؟؟؟

حنا خانوم دل من یه جای قصه انگار منتظر شما بود پشت در باغ بهار اون همه آه و انتظار،به خاطر شما بود    ( حنا اسمه دخترمه😍)

مستقیم بگودعواواسه بچه خوب نیس

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

ناراحتیت کاری رو درست نمیکنه

اگر یه شرایط مشابه پیش اومد با دخترت با ملایمت و مهربونی برخورد کن

جایی که ایشونم باشه

خودش متوجه میشه طرز برخورد شما با دخترت چطوریه 

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
1291
خب همونجا میگفتی  میشه داد نکشی چون بچه ست تمومش میکردی

روم نشد بعدم سلیطس گفتم یه چیز میگه  

حنا خانوم دل من یه جای قصه انگار منتظر شما بود پشت در باغ بهار اون همه آه و انتظار،به خاطر شما بود    ( حنا اسمه دخترمه😍)
ناراحتیت کاری رو درست نمیکنه اگر یه شرایط مشابه پیش اومد با دخترت با ملایمت و مهربونی برخورد کن جا ...

اره بخدا من تاحالا اینجوری سر دخترم داد نزدم بعد شوهر من ناراحت شد 

وا دختر عمت اومده خونه مامانت مهمونی پررو بازی هم درمیاره؟ بگو خونه مامان بزرگشه دلش میخواد اذیت کنه. اگه صداش اذیتت میکنه پاشو جمع کن برو خونت مهمونی واسه تو تموم شد😏

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1323
اره بخدا من تاحالا اینجوری سر دخترم داد نزدم بعد شوهر من ناراحت شد 

شما باید مدیریت کنی گلم 

که سر همچین مسئله ای کسی از کسی ناراحت نشه

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
ن خوب کردی حق نداشت داد بزنه 😕

اره دخترم همینجوری موند اصلا من تاحالا اینجوری دعواش نکرده بودم 

من اینجور موقع تا طرفو ضایع میکنم تا دفعه آخرش باشه.

یبار جاریم تو جمع بچمو دعوا کرد منم بلند گفتم پاشو بخورش،چه خبرته؟

همه بهش خندیدن.

دفعه آخرشم شد

تو آن جام شرابی ❤عجب باده ی نابی❤ منم مست تو ای یار ❤ عجب حال خرابی❤      
شما باید مدیریت کنی گلم  که سر همچین مسئله ای کسی از کسی ناراحت نشه

اخه چجوری مدیریت کنم؟؟

1226
من اینجور موقع تا طرفو ضایع میکنم تا دفعه آخرش باشه. یبار جاریم تو جمع بچمو دعوا کرد منم بلند گفتم ...

من روم نشد چیزی بگم 

وا دختر عمت اومده خونه مامانت مهمونی پررو بازی هم درمیاره؟ بگو خونه مامان بزرگشه دلش میخواد اذیت کنه ...

اره والا من دخترم جایی بریم نمی زارم شیطونی کنه همش مواظبشم

ولی اینجا خونه مامانم بود راحتم 

من بودم سردخترعمم دادمیزدم منکه خیلی حساسم

بین منم فوق العاده حساسم ولی اینجا نمیدونم چرا لال شده بودم 😐😐

1290