2726
عنوان

فوت وفن های فروش اینترنتی...

83 بازدید | 12 پست

خانومایی که از طریق اینستاگرام درآمد دارید، من قصد دارم یه جنسی بگیرم و توی اینستا بفروشم.

میشه فوت و فن های فروش رو به منم یاد بدین؟

در میان همه ی همهمه های دنیا قصد دارم زنی خوشبخت باشم 🍀
گوز

نوجون بیتربیت

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂💋عزیززم خیلی باحال گفتی😂ببخشید بخدا من مخام کاربریمو حذف کنم دارم اینجوری مکنم چون ب نینیار ...

چیکار ب کاربریت داری برو پی کارت دیگ

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2728
😂😂😂💋عزیززم خیلی باحال گفتی😂ببخشید بخدا من مخام کاربریمو حذف کنم دارم اینجوری مکنم چون ب نینیار ...

خیلی زشته دور از شخصیتت هست ک ب دیگران توهین کنی برای خواسته شخصیت یکم رو رفتارت فکر کن

نصیحت نکن برو ب نینی یار بگو حذف کنه کاربریمو تا من مجبور نشم توهیین کنم

ک باز با ی کاربری دیگ وارد شی نوجوون جون

باید زبون باز و دروغگو باشی ، مثلا امروز بزن فقط بمناسبت تخفیف عید فطر تهداد محددود این محصوصل فلانننن قیمت

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
باید زبون باز و دروغگو باشی ، مثلا امروز بزن فقط بمناسبت تخفیف عید فطر تهداد محددود این محصوصل فلانن ...

عزیزم آخه هنوز که پیجمو راه ننداختم

میخواستم از تجربیات بقیه استفاده کنم که کسی نظری نداشت

چون کار آسونی نیس خیلی داستان داره

در میان همه ی همهمه های دنیا قصد دارم زنی خوشبخت باشم 🍀