1428
1411
عنوان

شوهرآدم اخلاقش شبیه باباشون میشه؟

337 بازدید | 49 پست

سلام،شنیدم میگن مردا اوایل زندگی نه ولی بعدا اخلاقش شبیه پدرشوهرم میشه

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به همه نی نی سالم بده نی نی منم سالم و سلامت بذار تو بغلم شکرت به خاطر هدیه قشنگت  الهی آمین اللهم صلی علی محمد و آل محمد......الا ماشاالله الله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 

ن کی گفته

طرف میره دکتر میگه چی کارکنم ۱۰۰سال عمر کنم؟! دکتر میگه : سیگار میکشی ؟ میگه نه میگه  مواد مصرف میکنی؟ میگه نه غذای چرب؟  نه مشروب؟  نه دختربازی؟ نه    دکتر میگه پس میخوای صدسال عمر کنی چه گوهی بخوری دیوث😐😂

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1432

اصلا.من داداشام زمین تا آسمون اخلاقشون با بابلم فرق داره .شوهرمم اگه اخلاقش مثل باباش بود تا حالا صد باره طلاق گرفته بودیم کاملا نقطه مقابلشه

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه

تو یک زنی ...زیبا باش، لباس خوب بپوش ورزش کن، مواظب هیکل و اندامت باش هر سنی که داری، خوب و زیبا بگرد همیشه بوی عطر بده مطالعه کن و آگاهیتو بالا ببر خودت رو به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوتِ دنج مهمان کن برای خودت گاهی هدیه ای بخر وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری،احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی، کمتر به اشتباه اعتماد می کنی ... یادت باشد برای یک زن، عزتِ نفس غوغا می کند❤🎈
1394
خیر 

واقعا؟پدرشوهرم زیاد خوب نیست،احساس میکنم همسرم بعضی اخلاقاش عین اونه،یه خانمی که روانشناسه میگه مردا اوایل شبیه باباشون نیستن ولی رفته رفته اخلاقش شبیه باباشون میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به همه نی نی سالم بده نی نی منم سالم و سلامت بذار تو بغلم شکرت به خاطر هدیه قشنگت  الهی آمین اللهم صلی علی محمد و آل محمد......الا ماشاالله الله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 
واقعا؟پدرشوهرم زیاد خوب نیست،احساس میکنم همسرم بعضی اخلاقاش عین اونه،یه خانمی که روانشناسه میگه مردا ...

بله خیالتون راحت 

سلام لطفا کسی دیگه درخواست کمک نکنه نه شوخی کنه چون واقعا جهان سومی هستیم که بخاطر یه شوخی عادی تو فضای مجازی کاربرا گزارش میزنن واسه طرف با تشکر فراوان
ن کی گفته

یه خانمی که روانشناسه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1427
خدانكنه

آخه خیلیا خوب نیستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نه عزیزم اصلا هم اینطور نیست

بر اساس تجربه میگم که اخلاق و رفتار و طرز فکرشون کپی مامانشونه

هم همسرم،هم برادرم کپی مامانشونن و تنها کسی که باهاش از نظر اخلاقی و فکری نقطه مشترک ندارن پدرشونه

❤❤❤خدا جونم میشه منو به اون چیزی که ته قلبمه برسونی؟❤❤❤
سلام کلا بچه ای که بیشتر وقتش رو با پدر باشه ازش الگو برداری می کنه من و برادرم شدیدا با هم تفاوت ...

نه خب شوهرم همش خونه بوده ولی زیاد رابطه خوبی ندارم باهم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزیزم اصلا هم اینطور نیست بر اساس تجربه میگم که اخلاق و رفتار و طرز فکرشون کپی مامانشونه هم همس ...

شوهر من،طرزراه رفتنش،حرف زدنش،بعضی افکارش شبیه باباشه نگرانم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1391