2733
2734
عنوان

بچه ها رفلکس معده یعنی چی

50 بازدید | 6 پست

چی باید بدم اگه دختر دوماهم رفلکس داره ....خییییلی کم خوابه خوابش خیلی سبک و مدام گریه میکنه واقعا خستم چون خواب ندارم من

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘
ینی برمیگردونه شیر و غذا رو ؟

ولی برنمیگردونه

برا خونه دار شدنمونصلواتبفرستین😍😘ناموسن صلوات بفرستین دیگه😏😍😍😍😍امروز در تاریخ ۲۶ بهمن سال ۹۸ عشقم گل پسرم امیرسامم برای اولین بار راه رفت و منو یهو شوکه کرد ای جووووونم الهی خدا حفظش کنه برا مامان و باباش قل دومش انیل خانم ۱فعلا قصد نداره یکم پیشرفت کنه وهمچنان چهار دست پاس😏😏😏😏😏امروز در تاریخ ۲ اسفند ۹۸ آنیل خانم هم یهو ایستاد و راه رفت من فدای دوقدمیت برم اخه کلوچم😍😍😍😍😍😍خدایا خیلی خیلی ممنونم ازت بابت این نعمت خیلی بزرگت .......امروز در تاریخ ۴ اسفند ۹۸ خوشکل خانمم آنیل بدون کمک ایستاد و واسمون دلبری کرد ای جانم خودش چه ذوقی داشت😄😄😄😍😍😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا نوزادایی ک رفلاکس دارن یه نوع شیرخشکای خاصی هست ک بعد درست کردن باید بزاری 7 دقیقه حدودا بمونه یه حالت کمی از ژله ای پیدا میکنه دیگه معدشون نگه میداره برنمیگردنن احتمالا نوزادت گشنش میشه برا همین خواب نمیره علاوه بر شیر خودت این شیرخشک رو بده تاثیر داره واقعا 

2728

رفلاکس یعنی بازگشت محتویات معده ب مری بعضی نوزادا بالا میارن بعضی هاهم موقع شیرخوردن محتویات تاگلوشون میاد برمیگرده که ی مزه ترش مانند ب بچه دست میده ک هم بدخوابش میکنه هم گریه میکنه وهم بیقرار میشه حتما ببرتش دکتر تا باسونو مشخص بشه رفلاکسش تا چه حد هست

دخترمن داشت منتها پنهان نبود, دکتر پدی لاکت, رانتیدین و گریمیچسر داد ک البته این داروها برای نوزادان رفلاکسی ثابت هست ,شیرخشک ببلاک IR هم مخصوص این بچه هاست با مشورت پزشک براش تهیه کن

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    

دختر من رفلاکس داره الان چهار ماهشه

از دو ماهگی تو بیداری شیر نمیخوره

مواظبش باش یه وقت اعتصاب نکنه

من کارم همش گریه س تو بیداری لب نمیزنه

دکتر هم میگه بخاطر رفلاکسشه

خدایا حال همه رو خوب کن....