2726
عنوان

پماد زینک اکساید

186 بازدید | 16 پست

بچه ها من دیشب ب پیشنهاد یکی از اعضا نی نی سایت زینک اکساید رو گفتم داداشم بخره واسه دونه های عرق سوزی ک ریخته رو دست و کمرش 

اما دوباره الان نی نی سایت سرچ کردم میگن سفید کننده اس لایه برداره یهو دستش خراب نشه لک بگیره شما اطلاعاتی دارید

گلی 11 منم

فکر نکنم مشکلی پیش بیاد من لیزر کردم برای جای سوختگیش دکترم زینک اکساید داده اگه لک میورد نمیداد 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من میزنم ب زیر بغلم عالیه اصن بو نمیگیره تا حموم بعدی😁 برا دخترمم به بیکینیش میزنم که زخم نشه پوشک ...

برا عرق سوز دستش هم خدا کنه خوب بشه خیط نشم جلوش

گلی 11 منم
ن بابا سفید کننده نیست واسه لکه و جای زخم

یکم روشن هم میکنه من چندوقته استفاده میکنم پوستم روشن شده 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
من میزنم ب زیر بغلم عالیه اصن بو نمیگیره تا حموم بعدی😁 برا دخترمم به بیکینیش میزنم که زخم نشه پوشک ...

قیمتش چنده؟

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2706