2733
2734
عنوان

اگه شوهرتون همش ازتون ایراد بگیره

667 بازدید | 36 پست

از ظاهر و پوست و تیپ و قیافه گرفته تا اخلاق و رفتار.چه برخوردی میکنین?درحالیکه همه میگن شما سرتر از اونی

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

تنها راه اینه که هر بار گفت باهاش برخورد کنی و به روش بیاری که ازش سری منم خیلی ازش سرم شب و روز میگفت زشتی منم خانمی می کردم جواب نمی دادم الان هر ایرادی بگیره انچنان جواب دندون شکنی میدم که تا مدتی ایراد گرفتنش قطع میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
توام ازش ایراد بگیر

اره ایراد بگیر اساسی اصلا هم کوتاه نیا من هر چی میگفت هیچی نم یگفتم دیدم هر دقیقه میگه زشتو بیا شروع کردن از خودم تعریف کردن گفت پسند من نیست گفتم مهم اینه که همه دارن عمل میکنن مثل من بشن همه چیم با جذابترین زنای دنیا می خونه تو خوشت نمیاد نیاد شب  خواستگاری کور بودی هر چی اعتماد به نفست بیشتر بشه ایراد گیری اون کمتر میشه

تنها راه اینه که هر بار گفت باهاش برخورد کنی و به روش بیاری که ازش سری منم خیلی ازش سرم شب و روز میگ ...

هنش از زن های دیگه تعریف میکنه.بخدا خستم

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

شوهر من والا برعکسه 

اما اگ اینطوری بود میریدم بش

میگفتم تو همچین زنیو تو خوابم نمیدیدی برو خدارو برا کارای خوبی که کردی تا من نصیبت بشم شکر کن که از هر یه میلیون به یه نفر همچین خوبی میشه 

2706