2410
2553
عنوان

میخوام ابروهامو کلفت کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9411 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاینا عزیز فرقی نداره مامان روژین گفته میخواد کلفت کنه چه ابرو داشته باشه و چه نداشته باشه با این شابلون میشه از طرح کلفتش استفاده کرد یا نه خودش هر سبکو مدلی که دوست داره درست کنه استفاده کنه
من خودم ابروهامو از وسط برداشتم چون تا قبل اون فقط دم ابروهامو برداشته بودم و از شابلون استفاده میکردم منتهی به خاطر اینکه مطابق ابرو بشه شابلون طرح بزرگ و مصنوعی نشون میداد و تغییر چندانی در ظاهر منم پیدا نمیشد بعد از اون تصمیم گرفتم وقتی دیدم با شابلون مشکلی در قرینه سازی و تعادل ابروها ندارم ابروهامو الان از وسط تیغ زدم و ما بقی با شابلون طراحی میکنم و اینطوری هم طبیعیتر و هم سبکهای متفاوت و بیشتری نسبت به قبل میتونم استفاده کنم و هم میتونم نازک کار کنم و هم کلفت اما اگه تیغ زده نباشه ابتکار و مدلهای کمتری میشه ایجاد کرد البته به نظرم هر کسی ببینه و استفاده کنه فکر کنم همون تیغ بزنه
از آتش زرتشت، نفس میگیرم // اندوهِ هزاره از ارس میگیرم // من خون تمام لاله ها را روزی , از هرچه ع ر ب، دوباره پس میگیــــرم.
2720
2714
خواهش میکنم بازم اگه سوالی بود در خدمت هستم اما خانمهای بچه دار و اونایی که وقت برای درست کردن ابرو و خودشون ندارن به نظرم این شابلون حکم معجزه داره براشون چون به قدری تمیز و عالی هست که هر کسی که منو میبینه میگه با خط کش ابروهامو درست میکنم چون صاف و خیلی تمیز در میاد
از آتش زرتشت، نفس میگیرم // اندوهِ هزاره از ارس میگیرم // من خون تمام لاله ها را روزی , از هرچه ع ر ب، دوباره پس میگیــــرم.
سلام سالسا جان یه سوال :

برای استفاده از شابلون ابروتو تیغ زدی شما ؟ مثلا من که ابروهام و تیغ نزدم نمی تونم استفاده کنم ؟ حتما باید دمش نباشه؟

مرســــــــــــــــــــــــــــی
I Can Hear You In A Whisper , But You Cannot Even Hear Me Screaming
بعدش اینکه من یه مدت ابرومو تیغ زده بودم همش مداد می کشیدم با اینکه مارک های بالا هم می خریدم ابروهام می ریخت حتی با سایه ابرو هم می ریخت برای همین بیخیال شدم و کلی مواد زدم تا الان دوباره دراومده
Evanescence عزیزم اونی هم که تیغ نزده اگه دم ابروشو برداشته باشه میتونه با چند مدل از شابلون طراحی کنه و مدلهای متفاوتی در بیاره اما اگه دم داشته باشه زیاد روی ابرو نمیشه مانور داد مگه اینکه کلفتشون کنی اما برای بهتر استفاده و اینکه طرحهای مختلفی در بیاری و هر مدلی برای ابرو طراحیکنی اونی که ابروهاشو تیغ بزنه ابتکاری بیشتری داره برای طراحی و مدلهای مختلفی میتونه در بیاره

من تا حالا موردی مثل شما ندیدم که ابروهاش بریزه اما دوستانی داشتم که خود به خود ریزش ابرو داشتن و از اب سیر استفاده میکردن و میمالیدن به ابروهاشون و بعد 10 دقیقه میشستن و روزی یک بار این کارو انجام میدادن و بعد از چند ماهی ابروی پر پشت و پری نسبت به قبل داشتن شما امتحان کردی و میدونی واقعا دلیلش کشیدن مداد هست؟؟؟

یکی از دوستانم به مداد ابرو حساسیت داشت و ابروهاش میریخت و رفت ماژیک تاتو استفاده کرد و خیلی خوب بود و به طور کل ریزش ابروش قطع شد ماپزیک تاتو امتحان کردین شما؟؟؟؟

راستی ماژیک تاتو برای پر کردن ابرو که با شابلون طراحی میشه برای اونایی که وقت و فرصت جلوی ایینه بودن زیاد ندارن خیلی خوبه چون دو روز تا سه روز میمونه و با شستشوی زیاد کمی کمرنگ میشه اما کامل نمیره منم طرح استفاده که کردم مژیک میزنم چون با ماژیک طبیعیتر و هم صافتر و تمیزتر دیده میشه و وقتی عرق میکنم یا دستم میخوره ثابت میمونه و رنگش نمیره
مرسی عزیزم که جواب دادی . می دونم دلیلش مداد بوده چون حدود سه چهار سال همش مداد می کشیدم و حتی دکترای پوست هم میگن مداد ریشه ابرو رو سست می کنه و ریزش میاره . ماژیک تاتو هم داشتم و قبول دارم بهتر از مداده ولی یه اثر براقی داره که یه کم مصنوعی نشون میده نه ؟ شما ماتشو سراغ داری ؟ نمی دونم چکار کنم از یه طرف ابروهام به زور دراومده از یه طرف دوست دارم این شابلون رو بخرم چون مدت ها دنبالش بودم ولی پیداش نمی کردم
Evanescence عزیز بستگی به معیار خودت داره من ابروهای کلفتی دارم اما کم پشت بود و وقتی بر میداشتم با زمانی که بر نمیداشتم تغییر چندانی در چهره من ایجاد نمیشد و هر فرمی که به چهرم و ابروم بخوره امتحان کردم و پیش خیلی ارایشگرها رفتم اما هیچ وقت راضی نبودم از کارهاشون و اینکه تا خودم میخواستم تمیز کنم میزدم کلی ابرو خراب میکردم و همیشه به کسانی که ابرو پر پشتی داشتن حسودیم میشد خیلی دلم میخواست ابروهام در چهرم تغییر ایجاد کنن تا اینکه با شابلون اشنایی پیدا کردم الان از وقتی استفاده میکنم و طرحهای مختلفی درست میکنم خیلی خیلی راضی هستم چون سر یک دقیقه نشده کارش تموم میشه و نه مشکلی در تقارن داره و نه کج و واکج میشه من کلی سر این ماجراها حرص میخوردم و حالا که دخترم بزرگ شده دست و پام میبنده این شابلون واقعا کمکی برای من بوده
راستش ماژیک تاتو که من استفاده میکردم براقیت نداشت و سیاه تیره بود اما اگه خیلی به نظرت مصنوعی به نظر میرسه شما ماژیک استفاده کن و بعد زمانی که هنوز ماژیک خشک نشده و خیس هست از سایه ابرو هم رنگش کمی پوش بده تا براقیتش بره یا میتونی از سرمه کمی به سر ریملی که تموم شده بریزی و بعد که ماپزیک زدی بلافاصله با سرمه پوش بدی اما زیاد نه کم تا براقیتی که میگی از بین بره

این که ابروهاتو برداری یا نه به خودت بستگی داره راستش من فرم چهرم بعد از عروسی همون فرم دخترونه بود و برای همین که تغییری نمیشد برداشتم و با شابلون طراحی میکنم دیگه شما به خودت رجوع کن

اما تو این زمونه کمتر کسی دیدم که با فرم ابروهای اصلی خودش مونده باشه برای هر کسی نگاه کردم تیغ زده بود
2706