2726
عنوان

دخترا شماهم مثل من هستين؟؟؟

275 بازدید | 30 پست

من وقتي يكي ببينم يادرمورد زندگيش بدونم اينقد بش راهكار ميدم زندگيش كاملا متحول ميشه ازبس راهنمايي ميكنم وميدونم قلق مردا چيه وچطور باشون رفتار كرد،ولي چرا ميرسه ب زندگيم نميتونم كنترل كنم زندگيم تباه ميشه ومن كاري از دستم بر نمياد!شماهم اينجوري هستين؟،ياچون شوهرم كلا بي فرهنگه نه سياسيت حاليش ميشه نه محبت اينطوريه

اللهم صل على محمد وال محمد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضیا گوشت نپزن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728

وسط زندگی خودمونیم  و در عین حال داریم  ب خیلی چیزها عمل میکنیم  ولی ما فقط 50 درصد قضیه ایم ... 50 درصدم  همسرمون و همکاری شه

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من خودم کمی این مدلیم ولی شوهرم کلا این مدلیه.

اینقدر برا زندگی بقیه مشاوره و راهنمایی میده و جالبه همه قبولش دارن و از راهکاراش جواب میگیرن 

اونوقت تو زندگی خودمون بی نهایت مغروره و هیچ روشی روش جواب نمیده. 

منم مثل تو  متاسفانه شوهرم نه چشم داره ببینه نه گوش شنوا نه عقل نه سیاست نه محبت هیچی روش جواب ...

هيچي حاليش نميشه محل نذارم صدسال نمياد طرفم لرم پيشش منو ميرونه

من خودم کمی این مدلیم ولی شوهرم کلا این مدلیه. اینقدر برا زندگی بقیه مشاوره و راهنمایی میده و جالبه ...

من مغرور نيسم باورت نميشه سر چيزاي الكي فحشم ميده ومن ميترسم وقتي ببينم عصابيه فقط ميگم اروم باش وبغلش ميكنم وپرتم ميكنه

2706