2737
2734
بله برای پیشرفت نکردنش دارو هستش

اگه هستی جواب سوالام رو بده خدا خیرت بده

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
من دوازده ساله که بااین لکه هاسرمیکنم اول یه لکه کوچیک اززیرچشمم شروع شدالانم لکه ها بیشترمیشه بهتری ...

خداوند به زندگیتون برکت و محبت بده

واقعا همسرتون فرشتس. دختر منم لک داره پاهاش. هنوز نوزاد ولی از الان نگران آینده و ازدواجشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من هم چند سالی این بیماری و دارم ولی اهمیت نمیدادم تا اینک لکه ها به صورتم رسید و پژوهشگاه رویان و بهم معرفی کردن که سلول درمانی داره من رفتم ولی چون هم ۸درصد بود لکه هام و هم ثابت نبود نتونستم انجام بدم ولی همونجا تحت درمان قرار گرفتم با قرص و پماد خداروشکر لکه هام خیلی کمرنگ شده بهتون پیشنهاد میکنم در موردش تحقیق کنید و برید اگ جواب گرفتین منم دعا کنید

2728
خداوند به زندگیتون برکت و محبت بده واقعا همسرتون فرشتس. دختر منم لک داره پاهاش. هنوز نوزاد ولی از ا ...

ببخشید شما خودتون یا اشناهاتون داشتین ک بچتون ارث برده اخه منم ۲ساله ازدواج کردم ولی از ترس اینک بچم نگیری نمیخوام هیچوقت بچه دار شم البته الان تحت درمان هستم ایشالا ک دخترتون زودتر خوب بشه و بهتریت زندگی و داشته باشه

2738
سلام من هم چند سالی این بیماری و دارم ولی اهمیت نمیدادم تا اینک لکه ها به صورتم رسید و پژوهشگاه رویا ...

میشه ادرس دکتر رو بگین و اسم فامیلش رو

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
سلام منم تو گروه سفید کردن هستم شما چند درصدین؟که میخواین سفید کنین

😁😁من اشتباهی فهمیدم ، لکه سفیدی که داشتم مال کمبود ویتامین دی بود

دکتر گفت فقط کسایی دچار بیماری برص میشن که از بچگی بدنشون لک داشته و اینکه ارثیه داشته باشن

😁😁من اشتباهی فهمیدم ، لکه سفیدی که داشتم مال کمبود ویتامین دی بود دکتر گفت فقط کسایی دچار بیماری ...

سلام عزیزم 

لک سفیدتون چجوری بود 

منم شوهرم کنار لبه بیرونی دستش یه لک زده 

توی پاییز من متوجه شدم ، ازش پرسیدم چیه ، گفت چند بار میخارییده روی فرش کشیدم از فرش اینطوری شده، الان متوجه شدم زیاد شده ، تقریبا قطرش دو سانته ، دقیقا کنار دستشه ، لبه کناری، خیلی میترسم ، باردار هم هستم، نکنه ژنش به بچه ام برسه خدای نکرده، اخه توی فامیل کسی نداشته این بیماری رو ، الان اعصاب خودش هم چند روزه به هم ریخته است

😁😁من اشتباهی فهمیدم ، لکه سفیدی که داشتم مال کمبود ویتامین دی بود دکتر گفت فقط کسایی دچار بیماری ...

اصلا هم تا به حال همچین چیزی نداشته در هیچ جای بدنش ، سنش ۴۰ سالشه، شما خوب شد لکه تون، درتواست دوستی دادم، عکس از لکه تون ندارید بفرستید ببینم

عزیزم یه کانلی تو تل...گرام هست که کلی بچه ها با همین مشکل هستن اگر خواستین عضو گروه بشین بهم بگین ک ...

سلام عزیرم ممکنه منو ادد کنید توی اون گروه ؟ منم متاسفانه ۷ ساله درگیرم ممنون میشم این کارو برام کنید ۰۹۱۰۶۵۲۳۷۲۷ خانم محمدی هستم 

خداجونم اینقدر شکرت که بیای بپرسی چرا :)
2706