2726
پدر شورهم ی بار تعریف کرد که خواهرشوهرم تو بچگی لک سفید اودره بعد پرسو جو کرده گفتن سنجد نرسیده بهش ...

عزیزم میشه خواهش کنم از پدرشوهرتون طریقه ی مصرفشو بپرسین🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

این بیماری هیچ راه درمانی نداره من بیشتر از 20 ساله دارم الان تصمیم گرفتم یکدست سفید کنم نمیدونم خوب ...

عزیزم یه کانلی تو تل...گرام هست که کلی بچه ها با همین مشکل هستن اگر خواستین عضو گروه بشین بهم بگین که تلفنمو بهتون بدم.چون ادمین اون گروه تا مطمئن نشه که خانم هستین و مشکل ویتی دارین ادد تون نمیکنه چون بچه ها عکسای لکه هاشونم میفرست

هر کسی خواست بهم بگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یه کانلی تو تل...گرام هست که کلی بچه ها با همین مشکل هستن اگر خواستین عضو گروه بشین بهم بگین ک ...

میشه تلفنتو به من بدی خواهشا.منم چند روزه این لکه ها روی صورتم افتادم.خیلی ناراحتم

سلام بچه ها. من خیلی وقته که ویتیلیگو دارم و بنظر من ویتیلیگو هیچ درمانی نداره بجز اینکه کل پوست رو ...

سلام عزیزم پستت برای خیلی وقت پیش نمیدونم هنوزم تو سایت هستی یانه لطفا اگر پیامم رو دیدی جواب بده سوال دارم ازتون

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
2728

سلام مینو جون  ، لطفا اگه خوندی جواب بده چؤن خیلی وقت پیش بودی ،الان نمیدونم هستی یانه ، اون دخترعموت‌که بیماری برص داشت یک دست سفید کرد موها و مژه و ابروهاش هم سفید شد ، خواهش میکنم اگه خوندی جواب‌بده 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

سلام بچه ها. من خیلی وقته که ویتیلیگو دارم و بنظر من ویتیلیگو هیچ درمانی نداره بجز اینکه کل پوست رو ...

منم 10 ساله این بیماری رو دارم،شما هنوز درمان نشدین؟

برای تگ کردن کاربریم @خالی بزارین ،بعدا میام می بینم❤

سلام عزیزم هستین؟شما بدنتون سفید شد کلا؟چیشدین بلاخره؟

پی دی اف،تایپ ،پاورپوینت،هرکس خواست درخدمتم😍
من دوازده ساله که بااین لکه هاسرمیکنم اول یه لکه کوچیک اززیرچشمم شروع شدالانم لکه ها بیشترمیشه بهتری ...

سلام عزیزم درمانی براش پیدا نکردی؟

پی دی اف،تایپ ،پاورپوینت،هرکس خواست درخدمتم😍

شما الان سفید شدین؟

منم 14 ساله که درگیرم و حالا قصدشو دارم ولی میترسم و مطمئن نیستم

الان شما راضی هستین؟

برگشت چی؟

سلام الان پوستتون چطوره یک دست سفیذشده بعداستفاده ازمنوبنزن یابرگشتن لکا میخوام ببینم برگشت داره ؟ و ...

منوبنزون وارد خون میشه و به گردش در میاد برای همین ممکنه شما رو صورتتون پماد بزنین ساعدتون سفید شع یا کمرتون

البته اونجاییم که پماد زدی هم سفید میشع!!

2706