2703
2553
چند وقتی هست که لکه هایی خیلی کوچیک روی بدنم زد
دارو مصرف می کنم ولی خیلی بهتر نشده
می خوام ببینم کسی هست این مشکل رو داشته باشه و با ذارو نتیجه گرفته باشه
دکتر و دارویی که مصرف می کنید رو بگید
مامان من داره تنها چیزی که ازش نتیچه گرفته اینکه برا اینکه صورتش اونطوری نشه چند روز پماد بتامتازون میزنه روش از بین میره
الم یعلم بان الله یری.آیا نمی بینی که خدا می بیند؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
زن عموی منم داره.ی بماد میزد.کل صورتش رنگ لکه ها شده بود.ولی وقتی دارو میزد خونرو تاریک میکرد.تو افتاب هم نمیرفت.ولی شنیدم با لیزیر برطرف میشه
ایشالا پسرم 23 تیر میاد بغلم.خدایا شکرت.
ببین مادرم من خیلی وقته داره تقریبا راههای مختلفی هم امتحان کرده البته نه همشو چون درد نداره ما خیلی حساس نیستیم مامان من بدنش و دست و پاش داره ولی برا اینکه رو صورتش نیافته هر وقت حس میکنه جایی از صورتش میخاد سفید شه پماد کوچولوی بتامتازون که حداکثر قیمتش1000 تومنه میزنه روش چند وقت بعد از زدن به کلی محو میشه اگه از همون اول میزد احتمالا بدنش این جوری نمیشد شمام حتما امتحان کن و منم دعا کنم میدونم چقدر اذیت میشی.
الم یعلم بان الله یری.آیا نمی بینی که خدا می بیند؟
پدر شورهم ی بار تعریف کرد که خواهرشوهرم تو بچگی لک سفید اودره بعد پرسو جو کرده گفتن سنجد نرسیده بهش بده اینهم کلی گشته چون فصلش نبوده از جای دیگه براش فرستادن و بعد از استفاده خوب شده و لکه ها رفتن .جزئیات کامل رو یادم نیست که چطوری مصرف کرده یا از کجا براش فرستادن
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2714
عزیزم دخترخاله منم روی صورت و دست و پاش این لکه ها رو داره. الان لکه ها رو لااقل اگه روی صورتت هستن و حساس شدی بهشون میتونی با لیزر رف کنی اما ممکنه دوباره بوجود بیاد . اصلا غصه نخور علم انقدر داره تند تند پیشرفت میکنه که مطمئن باش خیلی طول نمیکشه یه داروی موثر براش پیدا بشه.
من شنیدم یه دارویی هم هستش که بعد استفاده رنگدانه های بقیه پوست رو هم غیرفعال میکنه و تمام بدن یکرنگ میشه این روش برای اونهایی که خیلی سفید پوست هستن خوب جواب میده چون بعد بیرنگ شدن رنگدانه ها رنگ کلی پوستشون خیلی تفاوتی با قبل نداره.
یادت باشه در مورد هر بیماری نه تنها این حتما حتما با چندتا پزشک خوب مشورت کن و با حرفای غیرعلمی اطرافیان به دلت ناراحتی راه نده. امیدوارم به زودی زود مشکلت برطرف بشه
2706