2733
2734
عنوان

هدفش چیه؟؟

293 بازدید | 20 پست

دوست من تا الان دو تا دوس پسر داشته با دوس پسر اولیش رابطشون خیلییی اوکی بوده رابطه هم در حد بوس و بغل داشته میاد خواستگاریش ولی باباش مخالفت میکنه دوستمم میفهمه پسره در حدش نیست به خاطر خانواده پسره با دوس پسر دومی اشنا میشه خیلییی پسر خوبی بوده ولی همیشه دعوا داشتن یک جورایی فهمیده بود قبلا دوس پسر داشته خلاصه اخر پسره نامزدیشون میزنه بهم ولی دوستم خیلیی دوسش داشت حالا دوس پسرش به دوستم زنگ زده یکی از دوستای مشترکشون می خواد بیاد خواستگاری دوستم بهش گفته اگه ازت راجب من پرسید نگی دوس بودیم فقط بگو نامزد بودیم خورده بهم

حالا به نظر شما هدف دوس پسر سابقش چیه اینکه امار داده فلانی می خواد بیاد خواستگاریت فقط نگی دوس بودیم ، بگو با من نامزدی یک مدت کوتاهی بودیم بعد تو هم جواب نه دادی دو حرفه نشیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من واقعا نفهمیدم چی شد😞😞😞😑😑 اما ان شاء الله هر چی خیره پیش بیاد... صداقت هم بهترین سیاسته.. 

بخاطر تغییر و ورژن جدیدم از خودم سپاسگزارم...                                                           ترجیحـ میدم ب ذوق خویشـ دیوانه باشم تا ب میلـ دیگران عاقل     

1.جاکشی. 

2.عذاب وجدان

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738

میگم عزیزم دوستم خیلی وقته با دوس پسرش کات کرده یعنی دوس پسرش بهم زد حالا یکی از دوستای مشترکشون می خواد بیاد خواستگاریش دوس پسرش زنگ زده فلانی تا چند روز دیگه میاد خواستگاریت من راجب رابطه قبلیمون اینجوری گفتم چیز دیگه ای نگی دو حرفه بشیم

دوست من دوست داره با دوست تو دوست بشه که دوست داری دوستت بشه

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

وای سرگیجه 😵😵😵

از بس دوستم و دوستش و دوست دوستم کردی 

نفهمیدم چی به چی شد

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
وای سرگیجه 😵😵😵 از بس دوستم و دوستش و دوست دوستم کردی  نفهمیدم چی به چی شد

هلاک دغدغه هاتم تو امضات

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
2706