2726
عنوان

وای بچه دورو برم پر سوسکه😨😨😨😨میترسممم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 45 پست

ازین برنامه ها دان کن که سوسکو دور میکنن با ایجاد صدا😂

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یا ابر فرض😱😱😱😱😨😨😨سووووووککککسسس؟اونم پروازی....

من جات بودم الان تو بغل شوهرم لم داده بودم.

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫

رفتم به حیاط  خانه، سخت لازم بود
شب بود و شوهرم بس  ظالم بود
آنجا چراغ افروختم، اطراف روشن شد
و پشه‌ها و سوسک‌ها، بسیار
دیدم که اینک روشنایم خورده خواهد شد
کِشتم اسیرِ بی‌مروت زرده خواهد شد

باغِ شبم افسرده خونِ مرده خواهد شد
خاموش کردم روشنایم را
و پشه‌ها و سوسک‌ها رفتند

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
شوهر که بهتر از سوسکه بدو بپر بغلش 😉

خیلی بیشوره اه...مثلا اعتصاب کردم از خونه اومدم بیرون...مثلا قهرم نمیخوام برم تو دیگه...اونم گرفته خوابیده...دلم میخواد بیاد بغلم کنه ولی ازش خیلی ناراحتم...نمیدونم چیکار کنم

واااى پريشب رفتيم بازار يهو يدونه سوسك پروازى سياه پريد اومد رو روسريم نشست خورد تو سرم فهميدم ديگه حال خودمو نفهميدم فقط روسريم در اوردم انداختم و جيغ و بدووووو😂😂😂😂

مردم وحشت كرده بودن فكر ميكردن انتحارى بهم بستن ازم دور ميشدن😂😂😂😂😂😂😂😂

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
2706