1265
1273

با شوشو دعوا کردم اومدم حیاط نشستم از این سوسکای پروازی دوروبرم میچرخن...غرورم نمیزاره برم پیشش چیکار کنم😣😭😭😭اه...لعنت به این شانس...😭😭😭

یا آشتی کن یا باهاشون بازی کن

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279

شوهر که بهتر از سوسکه بدو بپر بغلش 😉

اونی که عاشقتهبرای به دست آوردنت هر کاری میکنه !!!دختر ها مثل سیب, روی درخت هستند.بهترینشون روی بالاترین قسمتند.مردها بهترین رو نمیخوان, چون میترسن در ازای به دست آوردنشان آسیب ببینند.در عوض آنهایی که روی زمین افتاده, و زیاد خوشمزه نیستند رو انتخاب میکنند.شاید چون آسان به دست میان.به همین دلیل سیب های قله درخت فکر میکنند که مشکل از اونهاست.در حالی که اونها فقط بزرگ هستند.در حقیقت باید صبوری کنند تا مرد درست از راه برسه و شهامت چیدن سیب از قله درخت رو داشت باشه.نباید برای این که کسی به ما دست یابی پیدا کنه, مثل سیب های به زمین افتاده بشیم, کسی که عاشق ما باشه, برای به دست آوردن ما همه کاری انجام میده...

خیلی گوگولین که😐😐

خوشبختی دیگراناز خوشبختی توکم نمی کند ،وثروت آنان رزق تو راکم نمی کندوصحت آنان هرگز سلامتی تو را نمی گیرد،پس مهربان باشوآرزو کن برای دیگرانآنچه راکه برای خود آرزو میکنی

دوتا ازسوسکا بگیر ببر بنداز تو شلوار شوهرت😂😂

لطفا امضامو بخونین 😍دوستای خوبم اگه خواستین ی سر به تل گ رام من بزنید ی عالمه مگنت و جا سوئیچی و یادبودهای خوشگل دارم بغیر از عکسا چیزی هم که خودتون بخواین رو واستون درست میکنم 🌹🌹[email protected]
1221

گازشون بگیربترسن😷😷😷😷😷😷😷😷😷

باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبا😂😂😂😂😆😅👹👺👺👺👹👻💀👀👾👽اینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیارید مچ دست میگیرید انشاالله یکی مچتونوبگیره😏😏انتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم 😬اونها😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن 😂 😂 😂 اونهایی که هی میگن یاابرفض اونهایین که سوادندارن نمیدونن یاابوالفضل خودش کتابیه برای حاجات متاسفم جوگیرای بیسواد 

وای منم توهم سوسک دارم همش حس میکنم الان ی سوسک از جلو در میاد با اینکه اینجا هنوز هوا انقد گرم نشده که سوسکا بیان ولی من میترسم😭

کدوم شهری؟

هوس باغو بهارانم نیست ای همه باغو بهارانم تو
1226

ازین برنامه ها دان کن که سوسکو دور میکنن با ایجاد صدا😂

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

بنظرم رمانتیکش کن 

ی جیغ بزم بزار بترسه بیاد دنبالت از دس سوسکا خلاصن کنه بد اشتی کنید سریع    

خودم هم ازفکرهایی که به سرمیزند یک جوری می شوم مست نیستم،من هیچ وقت لب به مشروب نمی زنم؛عقل است که توی کله ام قاطی پاتی شده!  
1280