1464
1459

دکتر باید معاینه کنه شاید عفونت کرده

اَللّـهُـمَّ اِنّـا نَرغَـبُ اِلَـیـکَ فی دَولَـةٍ کریـمةٍ تُـعِزُّ بـِهَـا اِلاســلامَ و اَهـلَهُ و تُذَّلُ بِهَ النـِّفاق و اَهـلَهُ....خدایــا به سوی تو مشتـاقـیم برایه یـافتن دولت کریـمه ای که اســلام و اهلـش را بـه آن عزیـز گردانـی و نفـاق و اهلـش را به وسیـله ی آن خوار سازی🙏🙏🙏 الحمـدُلِلّهِ الَّـذی جَعَلَنـا مِنَ المُتمَسِکینَ به وِلایةِ مولانا امیر المومنین علــی بن ابـی طالب علیه السلام♥♥

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473

برو دکتر  حالت طبیعی نیست بعد 2 ماه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

تجربه نداشتم ولی شاید عفونته . حتما دکتر برو

بچه های الان با موبایل بازی می کنن بهشون می گن باهوش 😍بچه های قدیم موبایلو اختراع کردن بهشون می گن کم هوش😕 میگن بابا بچه های قدیم چیزی نمیفهمیدن که بچه های الان از 6 ماهگی موبایل دستشونه و بلدن باهاش کار کنن . آخه عزیزم وقتی اون زمان اصلا موبایل هم نبود با چی کار می کردیم که بفهمن خنگ نیستیم 😆
8

وای گلم عفونت کرده اگه خیسه من زایمان نکردم اما دیدم زیاد ...فقط،ضد عفونی کن ..دکتر برو حتما 

..خدایا خدایا. ...تو با این بزرگی ...در این اسمانها....چنین آرزوی بدین کوچکی را ..... برآورد.. خدایا...................................................................خدا جونم ممنون بخاطر نعمتی که بهم دادی همیشه شکر گذارتم 🙏
1474
همینجوری خوب شد خودش؟

خيس نبود

فقط احساس ميكردم بوي بد ميده

ك بعد حموم ميرفتمو خشك ميكردم كم كم خوب شد

الان از بچه ها ميشنوم ميگن عفونته من اصن جدي نگرفتم اون موقع خوب شد

بهترين روز زندگيم—> ٩٧/٨/٦تولد درياى من
1450