2726

با سلام

ممنون میشم در صورت تمایل تو این کار خیر شریک بشید

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...

باور کن کتابامو خیلی دوس دارم اصن نمی تونم ازشون جدا بشم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم 

عین مسواک شخصیه نمیدم 

درب و داغون تحویلم میدن😬

با نظر من موافق نیستید ریپلای نکنید ، پبشنهادم بهت پماد سوختگیه:))
2728

دقیقا😐 حاضرم اعضای بدنمو دربیارن بدن یکی دیگه ولی کتابام نه😂

🌸و ان لیس للانسان الا ما سعی و ان سعیه سوف یری🌸

خیلی دوست دارم ولی کتابام به جونم بسته اس چون عادت دارم چندین و چندبار بخونمشون...😓

وقتی هم به کسی امانت میدم همیشه تاکید میکنم بهم برگردونن😥

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

چقدر دوستان وابستگی عاطفی به کتاباشون دارن😂 اتفاقا من وقتی حس میکنم یک کتابی دارم که یکبار خوندم و شاید حالاحالاها به کارم نیاد از نگهداشتنش عذاب وجدان میگیرم

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

بنده خودم با کتاب هام نفس میکشم

اما دارم سعی میکنم دلبستگیمو به هرچیزی به حداقل برسونم

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...
دقیقا😐 حاضرم اعضای بدنمو دربیارن بدن یکی دیگه ولی کتابام نه😂

تو این اوضاع بد اقتصادی کمی هم به فرهنگ مردممون کمک کنیم مطمئنا آرامش زیادی نصیبمون میشه

2706