2733
2734

بیاید هرکدوم ی دلنوشته ای بنویسید امیدوارم سال بعد این موقع همه ب خواسته دلیشون رسیده باشن

اول خودم.خدایا ب بزرگیت قسمت میدم در ظهور امام زمان تعجیل عنایت بفرما

همه مریضارو شفا بده و لباس عافیت بپوشون

همه مستاجرا رو صاحب خونه کن

همه منتظرا رو ب حاجت دلیشون برسون

شیعه ب دنیا آمده ام...شیعه خواهم ماند.‌‌..شیعه خواهم مرد...و تا ابد فریاد خواهم زد...یاعلی🌷🌷🌷

الهی امین 

اونا ک عقد هستن با خوشی برن سرزندگی 

از جمله من بعد ۴ سال لطفا امسال برم خدایا با دل خوش

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الهی آمین 

حاجت حاجت مندا رو رواکن 

کنارش به من دست تنها و دست خالی و رو سیاه نگاه کن از روی لطف و کرمت سخت محتاجم

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع

اوضاع مردم كشورم خوب شه، اعصابشون اروم شه، جيبشون پرپول شه، دلشون شاد شه، تنشون سلامت باشه

خدا به منم يه بچه صحيح و سالم بده

يه كار خوب و مطمين با اينده شغلي گيرم بياد

مامانم و خواهرام نتيجه تلاششونو ببينن، زندگيشون رشد كنه

آدم های منفی به پیچ و خم جاده می اندیشند و آدم های مثبت به زیبایی های طول جاده… عاقبت هر دو ممکن است به مقصد برسند، اما یکی با حسرت و دیگری با لذت!
2738

دیگه هیچی مث قبل نیس...

یه روزایی از خودم وبقیه دور شدم تا بشناسمشون... چقدرظاهر آدما باباطنشون فرق داره...خدایا کمکمون کن که فقط موقع حاجتامون یادت نیفتیم خدایا به خاطر همه چیز ممنونتم 

خدایا ظهور مولامون امام مهدی(عج) رو برسون

دوستای گلم دعا کنید منم به حاجتم برسم 🙏❤🌹

شکر خدا که نام علی در اذان ماست ما شیعه ایم و عشق علی هم از آن ماست★ذکر علی عبادت مختص شیعه است این اسم اعظم است که ورد زبان ماست★با هر نفس علی شده ذکر لبم مدام این "یاعلی" همیشه رفیق لبان ماست★از "یاعلی" زبان و دهان خسته کی شود؟ اصلا زبان برای همین در دهان ماست★دنیا و آخرت به خدا نیست جز علی بغض علی جهنم و حبش جنان ماست★ما را گمان کنم ز علی آفریده اند عشقش سرشته در گل ما، بند جان ماست★ما شیعه زاده ایم، خدا را هزار شکر این شیعه زادگی شرف خاندان ماست★ما عاشق علی شده ایم و بدون شک این هم ز پاکدامنی مادران ماست★ما را چکار غیر علی را؟ فقط علی آری علی علی به خدا آب و نان ماست★پیرم که سایه اش همه دم مستدام گفت عشق علی همیشه و هر جا نشان ماست ❤❤❤فقط حیدر امیرالمؤمنین است❤❤❤