2703
2553
عنوان

نمیدونم این حس چیه افتاده به جونم

338 بازدید | 10 پست

سلام عیدتون مبارک🌹

هفته دیگه به امید خدا سزارین میشم

همش حس میکنم زنده از اتاق عمل نمیام بیرون

چون سر زایمان اولمم حالم بد شد هفته پیش‌ دکتر قلب بودم بهم‌ گفت حتما باید بیمارستانی زایمان کنی که سی سی یو فعال داشته باشه اینو‌ که گفت بیشتر این حس مرگ افتاد به جونم تو ذهنم همش برای اخرین بار میاد الان داشتم فکر میکردم به شوهرم بگم قبل زایمان برای اخرین بار بریم کباب بخوریم یا همش دلم میخواد برم فامیلامون و ببینم میگم برای اهرین بار ببینمشون چند شب پیش هم خواب مادربزرگمو دیدم که اصرار داشت و میخواست منو پاگشا کنه 

نمیدونم این فکرا چیه افتاده به جونم شاید به خاطر تجربه بد زایمان اولمه ولی هرچی هست خیلی نگران بچه هامم

همش میگم خدایا خودت میدونی از مرگ‌ نمیترسم فقط نکران بچه هامم مخصوصا پسرم که خیلی بهم وابسته اس امروز اومد کنارم خوابید گفت بغلم کن اون خوابش برد منم گیج خواب بودم ولی یهو‌ گریم گرفت میگم‌ بعد من چکار کنه بچه ای که از دست باباشم حتی غذا نمیخوره بعد من چی به روزش میاد😖😖

ببخشید‌ شب عیدی اینارو کفتم‌ ولی کسی و ندارم باهاش حرف بزنم دلم داره میترکه اگه اینارو به شوهرم بگم عوض اروم‌ کردنم داد و بیداد میکنه منم این روزا اعصابم نمیکشه واقعا

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

عزیز دلم این فکرا چیه 

توکل کن بخدا 

دکترا ک فقط استرس میدن

من مطمئنم میایی تاپیک میزنی من همونیم ک فکرای مسخره میکردم اینم نی نی نازم😊

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
عزیز دلم این فکرا چیه  توکل کن بخدا  دکترا ک فقط استرس میدن من مطمئنم میایی تاپیک میزنی ...

😘😘ان شاءالله

ممنون🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای دور تو من بگردم.تو قدرت خدارو که دست کم نگرفتی نه؟؟؟

گر نگهدار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میداد.

خودتو بنداز تو بغل خداجون😍خدا ترو واسه بار دوم مااادر کرده عزیزم خدا روی تو حساب کرده😍

خانم باید دامادشون کنی نوه داری کنی این فکرا چیه اخه😃

الابذکرالله تطمئن القلوب😍

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
2720

ان شاالله هم شما هم نوزادتون به سلامتی و دل خوش از بیمارستان مرخص میشوید

الهی که سایه پدر و مادرا از سر بچه ها کم نشه الهی که بچه ها زیر سایه پدر و مادر خودشون بزرگ بشن الهی آمین

خدا همیشه با ماست... برا تعجیل در ظهور یه صلوات میفرستی؛ممنون. خداوندا مهربان پروردگارم سپاس گذارم
وای دور تو من بگردم.تو قدرت خدارو که دست کم نگرفتی نه؟؟؟ گر نگهدار من ان است که من میدانم شیشه را د ...

خدا نکنه😘😘

گریم‌کرفت با حرفاتون😍😍البته اشک خوشحالی بود از حرفایی که زدین 

ممنون که ارومم میکنید🌹🌹🌹

ان شاالله هم شما هم نوزادتون به سلامتی و دل خوش از بیمارستان مرخص میشوید الهی که سایه پدر و مادرا ا ...

ممنون🌹

ان شاءالله🙏🙏

خدا نکنه مگه مرگ به حرف دکتراس😍ان شاءالله وقتی تاپیک زدی برا عکس نی نی خوشگلت منم تگ کن😃😃😃تو قرار نیس جایی بری تو کنار خانوادتی 😘😘😘

الا بذکرالله تطمئن القلوب    همیشه اینو بخون

فالله خیر حافظا و هوا ارحم الراحمین

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
2714
خدا نکنه😘😘 گریم‌کرفت با حرفا تون😍😍البته اشک خوشحالی بود از حرفایی که زدین  ممنون که ارو ...

عزیزمممم نفس عمیق عمیق بکش از اخرین روزهای بارداریت لذت ببر بگو بخند.نوشیدنی خنک بخور دلت حال بیاد.

فکر کن چی چیا دلت میخواد.بشین با لذت بخور.خودتو اماده کن واسه پذیرایی از امانت خداجون😍بمب اتم شیطون بلا ایز لودینگ😎😎😎جاااااان هووورااااا

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
عزیزمممم نفس عمیق عمیق بکش از اخرین روزهای بارداریت لذت ببر بگو بخند.نوشیدنی خنک بخور دلت حال بیاد. ...

😍😍😍😘😘😘

ممنونم🌹🌹🌹