2733
2734
عنوان

دلم‌گرفته از شوهرم.

286 بازدید | 27 پست

باردارم خونه بابام اومدم با رضایت شوهرم چون خونمون ۸۰ تا پله داره ولی کلا بایست در رفت و امد باشم از این پله ها بهم گفت بمون خونه بابات تا یکم حالت بهتر بشه چون حال خوبی هم نداشتمش شوهرم تو طول روز زنگ میزد بهم از اون موقع که اینجا بودم ولی این سه روزه زنگ نمیزنه مگر اینکه خودم بزنم.دوسش هم دارم نظرم هم اینه که زن و شوهر باید بهم زنگ بزنن.حالا شما میگید چطوری به شوهرم بفهمونم که ناراحتم ازاینک زنگ نمیزنه.

خدایا مراقب همه ی نینی ها باش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم از دست شوهرم ناراحتم امشب یک کاری کرد که فکرشو نمیکردم انجامش بده

منم والا نمیدونم چش شد..تازه چند بار هم خواستم برم خونه ولی خودش گفت ن نیا حالت بدمیشه کسی نیست حتی یه اب بده دستت.نمیدونه چطور شد حالا یدفه.

2738
چقد شبیه شوهر من، دور میشم انگا بجا اینکه دلتنگ بشه راحت میشه

قبلا اگر میموندم خیلی میگفت بهم تنهام گذاشتی و اینا ولی الان میگه تو اونجایی خیالم راحته کسی پیشته...حالا نمیدونم چچش شده اصلا...خیلی هم خوبیم باهم وس همین دلیلشو نمیتونم بفهمم.

میگه نیا میترسم بیای حالت بد بشه کی برسه به دادت..اگر از پله افتادی با این سرگیجت.

خوب عزیزم بگو مادرت بیاد بهت سر بزنه،پله هم یواش برو بیا

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
بی خبر برو یه شب. نکنه سرش گرم شده

😂😂😂نه‌..خونه مادرشوهرم زندگی میکنیم..ازاین مطمئنم..یبار هم رفتم خونه بابام شهرستان.یک ساعت دوره .ولی رفتم یبار  همش میگفت بمون پیشم ولی حالم اینقدر بد شد خودش گفت برو..

2706