2726
عنوان

داستان زندگی پرفراز و نشیب من

405 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها میخوام داستان زندگی عجیبمو براتون بنویسم.

همه رو تو پست اول نوشتم تا وقتتونو نگیرم

ندا هستم

تو یک خانواده نه چندان مذهبی به دنیا اومدم

ابتدایی رو که تموم کردم رفتم راهنمایی، بعد که راهنمایی تموم شد رفتم دبیرستان. کنکور دادم و نرم افزار قبول شدم. 20 سالگی هم ازدواج کردم،درسمم ادامه دادم تا لیسانس. الانم یه دختر 3 ساله دارم،بلای آسمانی😁😁

مرسی که صبور بودید

حالا کجاشو متوجه نشدید،یا سوالی دارید بپرسید جواب بدم

😂😂

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اجازه من سوال دارم 

بزرگوار این فراز و نشیب های پرخطر و استراتژیک رو رو چطورررر تحمل فرمودید؟😁😁😁😁😁

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

سعادتمند بودی که بحران در زندگیت نداشتی

انشالله ازین به بعدم نداشته باشی

هرچند بعیده

چون تو همه زندگیها بحران بوده یا هست یا خواهد بود

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
سعادتمند بودی که بحران در زندگیت نداشتی انشالله ازین به بعدم نداشته باشی هرچند بعیده چون تو همه ز ...

آره خودمم همیشه شاکر خدام که 28سالمه تا حالا نه مرگ عزیزی دیدم نه مشکل آنچنان بزرگی. مشکل کوچولو موچولو که همیشه هست،اما به قول شما بحران، نه تا حالا ندیدم

آره خودمم همیشه شاکر خدام که 28سالمه تا حالا نه مرگ عزیزی دیدم نه مشکل آنچنان بزرگی. مشکل کوچولو موچ ...

خداروشکر

منم تا ۳۲ سالگی ندیده بودم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
آره خودمم همیشه شاکر خدام که 28سالمه تا حالا نه مرگ عزیزی دیدم نه مشکل آنچنان بزرگی. مشکل کوچولو موچ ...

تورو خدا اینجوری نگو ! ول کن ، چکار داری که تا حالا مرگ عزیز ندیدی ، خودتو بزن به اون راه... بعضی وقتا خودمون خودمونو چش می‌کنیم دیدم   

2706