2726

یعنی نمیدونم تعبیرش چی میشه 

مامانم میگه بعضی خوابا خودشون مشخص میشن ولی گفتم بگم شاید نظر شما روهم بدونم

من کلا اسم مسلمونو یدک میکشم و فقط میخوام خودم بتونم انتخاب کنم پس فعلا ذهنمو خالی کردمو اعتقاد ب هیچی ندارم

دیشب خواب دیدم تو یه مراسمی بودم 

یکی از بستگان دورمون ک فوت کرده بود دیدم نشسته تو مراسم شاید وقتی من ۹ سالم بود این عزیز فوت کرد و اصلا چهرشون یادم نبود

رفتم پیش مامانم گفتم مامان مگه فلانی نمرده مامانم گفت چرا

گفتم پس اینجا چیکار میکنه گفت مدینه خانم تو هر مراسمی ک مال امام حسین باشه هست و دیدم ک داره زیارت عاشورا میخونه

خودم اصلا نمیتونستم باهاش حرف بزنم ب مامانم گفتم بهش بگو ب امام حسین میگی برای من یکاری کنه (توخواب دقیق گفتم چکاری ولی الان یادم نیست) دیدم  با ناراحتی بلند شد رفت رفتم دنبالش ب زنداییم گفت بگو خودش باید اینکارو بکنه

عجیب تو خوابم اینجا بود که همه میتونستن باهاش حرف بزنن و من نمیتونستم 

بدون مسخره کردن یا هرچیزی مامانم راست تعبیر بعضی خوابا ب واضحی مشخصه؟

این خوابمم تعبیرش مشخصه؟

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   

منم مثل خودتم ولی یکی دوبار همچین خوابایی دیدم و با مامانت موافقم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بستگی داره که عایا تا حالا رویای صادقه داشتی یا نه 

من هیچوقت خوابایی ک میبینم و یادم نمیمونه 

اینم چون همون لحظه ک بیدار شدم دیدم مامانم بیدار شده و داره اب میخوره پس تو لحظه براش تعریف کردم

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
معلومه دیگه.از خودت باید شروع کنی از وجود خودت. انشالله که راهت وپیدا کنی همون که میخوای

انگار یه خواسته ای داشتم ولی بهم گفت باید خودت اینکارو کنی یه همچین چیزی بود ولی خواستمو یادم نیست 

عجیب اینجا بود تا بهم گفت ک هرجا مجلس امام حسین باشه مدینه خانمم هست انگار سوالمو اماده داشتم

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
ان شاءلله که امام حسین ع کمکت کنه به چیزی که میخوای برسی و البته که باید خودتم بخوای 

من از بی اعتقادی شروع کردم

میدونی از صفر ذهنمو دارم پاک میکنم

و فقط برای اماما و پیامبرا احترام قائلم همین

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   
انگار یه خواسته ای داشتم ولی بهم گفت باید خودت اینکارو کنی یه همچین چیزی بود ولی خواستمو یادم نیست&n ...

خب باید از خودت شروع کنی .ازیه چیزهایی دور شدی .شاید این خواب تلنگری بوده بهت بگه کاری کنی برا خودت .ولی هرچی بری طرف اهل بیت ضرر نمیکنی وبیشترچشمت به دنیا باز تر میشه اون وقته که خدا رو بیشتر حس میکنی

عزیزم شاید این یه نشونه باشه بروبه سمت امام حسین امیدوارم امام حسین کمکت کنه راه درستو انتخاب کنی

اخه تو این وضعی ک دارم فکر نمیکردم چنین خوابی ببینم

کاش حداقل خواستمو یادم بود

میخوامش‌‌،پس‌بدستش‌میارم   

یه مجلس یا هیئتی هرچندکوچیک واسه امام حسین بگیر و ازش حاجت بخواه..... اینم بهترین تعبیر

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2706